بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

دی جی عروسی کرج| لیست دی جی مجالس و مهمانی و ارکستر کرج

دی جی عروسی و مجالس کرج | گروه موزیک و ارکستر و دی جی مهمانی تولد و عروسی و مجالس کرج | قیمت دی جی برای عروسی | دی جی مهمانی | دی جی خانم برای مجالس | دیجی و موزیک مجالس | دی جی تولد

دی جی dj کرج (با ویلا باغ اجاره ای)


دیجی dj عروسی کرج و موزیک مجالس کرج بهترین و جدیدترین آهنگ ها را برای یک شب شاد و فراموش نشدنی از ما بخواهید.
البرز

دیجی خانم و دی جی اقا dj موزیک ارکستر کامل کرج


دیجی dj مراسم، عروسی، عقد، نامزدی، تولد، مهمانی، بعداز تالار تهران حضور دو دیجی خانم واقا در مراسمات خانوادگی قیمت کاملا مناسب با تمام تجهیزات بدون هزینه راه و....
البرز

دی جی مراسم تهران


دی جی مراسم و مجالس در فردیس تهران بهترین اجرا در مراسم شما. نور پردازی و صدا با بهترین کیفیت متناسب با بودجه شما. مراسم عروسی، تولد، نامزدی، بعداز تالار و...
البرز

نحوه انتخاب دی جی مهمانی و عروسی

مهمترین تکاتی که برای انتخاب یک دی جی یا گروه ارکستر خوب به آن دقت کنید عبارت است از:

  • جنس صدای خواننده یا خوانندگان
  • استایل خواننده یا خوانندگان
  • هنر نوازندگان و هماهنگی آنها با هم
  • به روز بودن و قدرت اجرای آهنگهای متفاوت در همه ی سبکها
  • سابقه کار
  • تجربه
  • اعتبار گروه.  

اگر تمایل به انتخاب یک خواننده دارید اولین و مهمترین بخش برای شما انتخاب خواننده ارکستر می باشد. حتما قبا از مراسم از مدیر گروه بخواهید یک یا چند فیلم بدون حضور مهمان ها از صدای خواننده در اجرای آهنگ های متفاوت (جدید، دهه شصت، قدیمی و خوانندگان زن) برای شما ارسال کند و با توجه به سلیقه خود و نزدیکانتان در جنس صدا و با توجه به شکل ظاهری، استایل، لباس و... خواننده ی عروسی خودتان را انتخاب کنید.

از مدیر گروه بخواهید که توسط یک یا چند فیلم ، تکنوازی هر یک از افراد ارکستر را نیز به شما نشان دهد تا از توانایی و هنر آنها اطمینان حاصل کنید.

توجه: ارسال فیلم از رقص مهمان های یک جشن برای بهتر جلوه دادن کار موزیک، خیانت به حریم خصوصی صاحبان جشن می باشد و بدانید که چنین شخصی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست  و احتمالا از جشن شما هم برای نمونه کار بعدی خود تصویر برداری می کند.

ازحضور درجشن دیگران برای دیدن نمونه کار گروه موریک خوداری کنید، زیرا برای به دست آوردن اطلاعات و دیدن کار گروه به هیـچ عنوان نیاز به حضور در جشن و حریم خصوصی دیگران نیست. خیلی از مواقع ممکن است با این کار در انتخابتان دچار اشتباه شوید، زیرا ترانه های هر عروسی مختص همان عروسی است و ممکن است با سلیقه، وانتظار و یا قومیت شما متفاوت باشد. مثلا داماد سفارش کرده که آهنگ بندری یا ترکی یا ... مکرر اجرا بشود اما شما اصلا به این سبک آهنگ علاقه ای ندارید.

گاهی ممکن است علت اصلی نداشتن شور و هیجان در یک جشن که شما وارد آن می شوید خود  مهمانهای آن جشـن باشند و یا چون شما نمیتوانید در جشن از ابتدا تا انتها حاضر باشید، به همین دلیل حضور شما در زمان نامناسب در جشن مثلا زمان خوش آمدگویی یا پخش کلیپ و برنامه های دیگر شما را ممکن است دچار اشتباه در انتخاب کند. در نهایت ارکستری که شما را به جشن دیگران دعوت می کند چندین مهمان را هم به جشن شما دعوت میکند.
 

نحوه انتخاب دی جی عروسی

از دی جی مهمونی نمونه کار نخواهید!!! زیرا هر کسی میتواند یک ریمیکس آماده پلی کند و از خود و مهمانها در حال رقص سلفی بگیـرد و به هیچ عنوان شما نمیتوانید متوجه شوید که آن رمیکس از قبل آماده شده و یا دی جی در حال میکس آهنگ اسـت شاید کسی بگوید خیلی مهم نیسـت ولی اتفاقا خیلی این مورد بسیار مهم اسـت.

یـک دی جی خوب باید بداند در فضای جشن و با حال و هـوای مهمان ها و بعد از هر آهنگی که در حال پلی شدن اسـت چه آهنگی باید اجرا شـود و در لحظه تصمیم بگیرد نه اینکه آهنگ ها بصورت از پیش تعریف شده باشند. 

اگر دنبال دی جی حرفه ای میگردید از کسی که مد نظر شماست بخواهید چند تکنوازی از خودش با کیبورد برای شما ارسال کند(دانش موسیقی دی جی) و برای اینکه بدانید او توانایی میکس زنده دارد یا نه به صورت حضوری در کنار او از او بخواهید یک آهنگ با سرعت پایین یا حتی ریتم دو چهارم را  پلی کند و بعد از چند لحظه به او بگویید آهنگ بعدی را 6 و 8 و سـرعت بالا با آن میکس کند. مثلا بصورت ترایبال (ریتم های جدید) اینجاست که همه چیز برای شما معلوم می شود.

دی جی مهمونی و عروسی

برای یک شب واقعا به یاد ماندنی، موسیقی متن مهمانی شما نقش مهمی ایفا می کند. به یاد داشته باشید استخدام دی جی dj مناسب می تواند روز بزرگ شما را بسازد یا آن را خراب کند. بنابراین، این به شما بستگی دارد که خواسته های خود را از قبل با گروه موزیک خود به وضوح در میان بگذارید. فقط نمونه کارهایشان را با گوش پخش نکنید.

بهترین دی جی در تهران

مطمئن نیستید که باید با دی جی حرفه ای خود به چه چیزی بپردازید؟ در اینجا پنج چیز وجود دارد که باید به آنها بگویید تا مهمانی را شروع کنند و در طول شب قوی ادامه دهند.

آیا باید یک گروه موسیقی یا دی جی برای عروسی خود استخدام کنید؟

اول از همه: تصمیم بگیرید که چه کسی قرار است تازه عروس و کل جشن عروسی را برای ورودی بزرگ معرفی کند. اگر تصمیم دارید با دی جی همراه شوید، قطعاً نام عروس و داماد و اقوام درجه یک را برای آنها بنویسید، به خصوص اگر نام‌های غیرمعمول دارند. حتی می توانید صدای ضبط شده را برای فروشنده خود ارسال کنید تا آنها بتوانند به وضوح آن را بشنوند و از قبل تمرین کنند.

اگر تصمیم گرفتید که به دی جی مهمانی خود اجازه دهید تا از آن استفاده کند، ترجیحات خود را به اشتراک بگذارید. آیا در مرکز توجه بودن راحت هستید؟ همچنین می‌توانید دی‌جی خود را در مورد هر گونه روابط تیره بین اعضای مهمانی عروس یا خانواده‌تان، از جمله طلاق یا چیزهای دیگری که می‌تواند باعث ایجاد ناراحتی شود، هشدار دهید، بنابراین او می‌تواند نهایت دقت و حساسیت را در حین تعامل با آن افراد و در اطلاعیه‌ها به کار گیرد. پذیرایی شما

زمان بندی دی جی

اکنون که نکات صحبت را پوشش داده اید، وقت آن است که لیست پخش خود را انتخاب کنید. شما کاملاً می خواهید آهنگ هایی را که برای لحظات مهم انتخاب کرده اید، از جمله معرفی جشن عروسی، اولین رقص، رقص والدین و فرزند، بریدن کیک، پرتاب دسته گل و جوراب، و آخرین آهنگ، با دی جی خود پر کنید.

زمان‌بندی نیز بسیار مهم است، و نه فقط در مورد خط زمانی واقعی روز و اینکه چه آهنگ‌هایی در چه زمانی پخش شوند. به عنوان مثال، آیا شما و شریک زندگی تان پنج دقیقه کامل یک آهنگ را می رقصید یا می خواهید دی جی شما آن را در سه دقیقه محو کند؟

نقش یک دی جی در یک مراسم عروسی: ایجاد فضای عالی

عروسی یکی از مهمترین رویدادهای زندگی یک زوج است و جشن عشق، تعهد و آغاز یک سفر جدید با هم است. یکی از عناصر ضروری در ایجاد یک مراسم عروسی خاطره انگیز و لذت بخش، فضا است. موسیقی نقش مهمی در تنظیم لحن دارد و یک دی جی حرفه ای می تواند تفاوت را در زنده کردن بینش زوجین ایجاد کند. یک دی جی کاریزماتیک و حرفه ای می تواند به ایجاد یک فضای سرگرم کننده و جذاب کمک کند که مهمانان را در طول شب سرگرم و درگیر کند. در این مقاله به بررسی نقش یک دی جی در مراسم عروسی خواهیم پرداخت و اینکه چگونه تخصص آنها می تواند کل مراسم را ارتقا دهد.

از لحظه ای که مهمانان به مراسم می رسند، موسیقی آهنگ مراسم را تنظیم می کند. نقش یک دی جی با تنظیم یک لیست پخش شروع می شود که مکمل سلیقه زوجین و موضوع کلی عروسی است. این معمولاً شامل انتخاب آهنگ‌هایی برای ورود جشن عروس، ورود زوجین و لحظات مختلف در طول مراسم، مانند رد و بدل نذورات، مراسم حلقه و جشن می‌شود.

کار یک دی جی به مراسم ختم نمی شود. در بسیاری از موارد مسئولیت تهیه موسیقی در ساعت کوکتل و پذیرایی را بر عهده دارند. برای دی‌جی ضروری است که بین این بخش‌های مختلف عروسی جابه‌جایی صاف ایجاد کند و اطمینان حاصل کند که انرژی و جو ثابت می‌مانند. این ممکن است شامل محو کردن یک آهنگ و ترکیب بی دردسر آن با آهنگ بعدی و همچنین تنظیم صدا و سرعت بر اساس نیازهای رویداد باشد.

خواندن جمعیت

یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که یک دی‌جی به عروسی می‌آورد، توانایی آنها در خواندن جمعیت و تنظیم لیست پخش آنها بر اساس آن است. این تضمین می کند که مهمانان در طول رویداد درگیر و سرگرم می شوند. یک دی‌جی ماهر می‌تواند سطح انرژی اتاق را بسنجد و موسیقی مناسبی را برای ادامه مهمانی انتخاب کند، چه این که مردم را روی زمین رقص بیاورند یا موسیقی پس‌زمینه آرام‌تری در طول شام ارائه دهند.

نقش یک دی جی در مراسم عروسی چند وجهی و در ایجاد یک رویداد به یاد ماندنی و لذت بخش برای زوج و مهمانان آنها ضروری است. از تنظیم حال و هوا و ایجاد انتقال بدون درز گرفته تا خواندن جمعیت و هماهنگی با فروشندگان دیگر، یک دی جی حرفه ای می تواند در تضمین موفقیت آمیز جشن عروسی تفاوت ایجاد کند. با سرمایه‌گذاری روی یک دی‌جی ماهر، زوج‌ها می‌توانند از یک روز بدون استرس و فراموش‌نشدنی، پر از موسیقی متن کامل زندگی مشترکشان لذت ببرند.

لیست آهنگ های مورد علاقه خود را به دی جی مهمونی معرفی کنید.