بنر
بنر
بنر
بنر

پاویسا برترین مجموعه تولید بنر، کارت ویزیت و تراکت با بالاترین کیفیت

وقتی سخن از بنرهای تبلیغاتی و تراکت و کارت ویزیت می شود، بخش قابل توجهی از اقشار جامعه خود به خود از دور مخاطبین خارج می شوند. اما واقعیت امر این است که اکثر ما حداقل یک بار به تراکت یا بنر نیاز پیدا کرده ایم.

رایج ترین این نیاز را می توان در طراحی بنر یا آگهی ترحیم بدانیم. کسانی که در کار تجارت و تبلیغات هستند، به نوعی در انتخاب بهترین طراح ها مشکل چندانی ندارند. آن ها به خوبی می دانند که سراغ چه کسی یا چه گروهی بروند، اما کسانی مثل ما و شما که هر از چند گاهی نیاز به یک بنر یا طراحی پیدا می کنیم که برای ما اهمیت دارد از طراحی خوب و قابل برخوردار باشد، پیدا کردن یک طراح مجرب کار چندان ساده ای نیست.

بهترین طراحی کدام است؟

عنوان " بهترین " یک مفهوم کیفی است و عملا متر و معیار مشخصی ندارد. همه انسان ها در زمینه فعالیت خودشان معتقد هستند که به نوعی بهترین خدمات یا محصولات را ارائه می دهند. بنابراین واقعا نیاز است که بدانیم در این جا بهترین به چه معنی است.

به طور کلی در اقتصاد قانون نانوشته ای وجود دارد که بر اساس آن بهترین برابر با پر هزینه ترین در نظر گرفته شده است. اما به خوبی می دانیم که در برخی از موارد این قانون صادق نیست و نمی توان به آن اعتماد کرد.

بیایید کمی تخصصی تر در این باره صحبت کنیم. در واقع سوال اصلی این است که بهترین طراحی چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که هر کدام از جنبه های طراحی مانند آگهی ترحیم، تراکت لایه باز ، بنر تبلیغاتی، اطلاعیه ها و ... ویژگی های خاص خودش را دارد. از این رو لازم است که تک به تک درباره هرکدام از آن ها صحبت کنیم. اما مسلما در این فرصت اندک و یک مقاله نمی توان به تمام این جنبه ها پرداخت. در واقع این مباحث شاید در حد و اندازه یک واحد درسی باشد!

بنابراین ما در اینجا تنها به ویژگی مشترک این موارد خواهیم پرداخت تا بر اساس آن بتوانیم تا حدودی به پاسخ سوال نزدیک شویم.

پاویسا برترین مجموعه تولید بنر، کارت ویزیت و تراکت با بالاترین کیفیت

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که مفهوم طراحی با مفهوم خلاقیت عجین شده است و خلاقیت به معنی خرق عادت و انتخاب شیوه ای نو است. بنابراین شاید این گونه به نظر برسد که عملا پیدا کردن یک نقطه مشترک بین همه انواع طراحی ها کار نشدنی باشد. اما واقعیت چیز دیگری است.

تمام انواع طراحی ها اعم از آگهی ترحیم و ... همه و همه در یک نقطه به نام " مخاطب " مشترک هستند. به بیان ساده تر هدف اصلی همه این طراحی ها – چه به صورت شخصی و چه به صورت عمومی – برای مخاطب خاص یا عام است.

بر این اساس اگر بخواهیم پاسخ سوال خودمان را پیدا کنیم می توانیم این گونه بگوییم که بهترین طراحی آن است که بتواند فارغ از نوع طراحی و هدفی که دنبال می کند، مخاطب هدف را جذب کند. حال ممکن است این مخاطب یک نفر یا یک جامعه باشد.

پاویسا برترین مجموعه تولید بنر، کارت ویزیت و تراکت با بالاترین کیفیت

چگونه می توان بهترین شد؟!

حال ما می خواهیم بهترین باشیم، پس باید سعی کنیم مخاطب خاص یا عام خودمان را جذب طراحی کنیم. اما این چگونه ممکن است؟

دو راه پیش رو دارید، یا این که خودتان علم شناخت مخاطب داشته باشید و بتوانید آن را به طراح مجربی منتقل کنید و یا این که از گروهی استفاده کنید که مخاطب را می شناسد و سال هاست با مخاطب کار کرده است.

کدام راه ساده تر است؟ در تفکر سنتی همه ی کارها یا غالب کارها باید توسط یک فرد انجام می شد. از این رو اگر بخواهید سنتی فکر کنید احتمالا راه اول را انتخاب می کنید. اما در تفکر نوین، مهم نیست چه کسی چه کاری می کند، مهم نتیجه است.

در واقع مهم نیست که شما این کار را خودتان انجام دهید یا از یک گروه مجرب بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. مهم این است که نتیجه درستی داشته باشد. در ضمن این نتیجه زمانی ارزشمند است که هزینه ای معقول برای آن در نظر گرفته شده باشد. زمانی که از هزینه صحبت می کنیم، به جز هزینه مادی، هزینه زمانی را نیز در نظر داشته باشید.

وقتی همه این ها را کنار یکدیگر قرار می دهیم عملا می توانیم بگوییم که راه دوم منطقی تر و سودآورتر است. اما سراغ کدام گروه طراحی برویم؟ این را باید از کسانی پرسید که سال هاست در این مسیر حضور دارند و با ده ها طراح و گروه سر و کار دارند.غالب این افراد حرفه ای پاویسا را به عنوان مرجع کاملی از انواع طراحی ها تفکیک شده بر اساس موضوع می دانند.

ویژگی مهم پاویسا این است که طراحی های خود را به صورت لایه باز در اختیار کاربران و مخاطبان خودش می گذارد. شما می توانید به سادگی انواع کارت ویزیت لایه باز یا حتی تراکت لایه باز و انواع آگهی ترحیم و بنر تسلیت و ... را پیدا کنید و از آن ها بهره ببرید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:

جدیدترین مقالات و ایده ها


با ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی