بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

یکی از مشکلاتی که امروزه بیش از هر چیز منجر به ناامیدی و ناراحتی در قشر جوان جامعه ما شده و بیش از هر مسئله مسئله ساز شده است، داشتن شغل و حرفه ای می باشد تا افراد به واسطه آن بتوانند زندگی خود را مدیریت کنند. این مسئله به قدری در کیفیت زندگی افراد می تواند تاثیر گذار باشد که اگر کسی بتواند این معضل را تا حدودی مدیریت کند می تواند به اعتبار بالایی دست رسی پیدا کند و در این فاصله از محبوبیتی نسبی در بین دیگران برخوردار شود. از طرفی این اعتبار و محبوبیت می تواند تا حد زیادی منجر به برانگیخته شدن حس حسادت در دیگران شود و این احساس حسادت قطعا آثار سویی برای شما به همراه خواهد داشت.

امروز در این مقاله قصد معرفی یکی از کارآفرینان موفقی را داریم که موفقیتش تا حدودی برای وی دردسر ساز شد. میثم شکری ساز جوان کارآفرینی که هم اکنون مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد را بر عهده دارد و توانسته در سایه ایده های پولساز و البته حساب شده اش این روزها یکی از موفق ترین مجموعه های آموزش مجازی را در کشور به نام خود ثبت کند.

وی در تاریخ 29/01/1365 در شهر اصفهان متولد شد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی صنایع آغاز کرد و در رشته مدیریت در مقطع ارشد ادامه تحصیل داد و بعد از آن در مقطع دکتری در رشته کارآفرینی تحصیلات خود را به اتمام رساند.

وی همزمان با شروع تحصیلاتش در مقطع ارشد شرکتی با نام پارس پندار نهاد با (نهادی برای اجرای افکار ایرانی ) پایه گذاری کرد که این شرکت هم اکنون به عنوان یکی از  بزرگ ترین شرکت های بخش خدمات کشور به حساب می آید.

معرفی کارآفرین برتر ایرانی

او هم اکنون بیش از 200 جوان جویای کار و البته با استعداد که با مدارک دانشگاهی شان همچنان به دنبال کار بوده اند را در این مجموعه استخدام کرده است و به همراه هم نقش موثری را در چرخ اقتصاد استان اصفهان رقم زده اند. او بر این باور است که در سایه خدمت صادقانه می توان به جایگاه بالایی دست پیدا کرد و در طول این سال ها توانسته است با حفظ این باور به خواسته هایش نیز جامه عمل بپوشاند و امروزه اعتبار بالایی در نزد تمامی افراد صاحب نام داشته باشد. در واقع اعتماد او محصول یک شبه ای نبوده که در سایه رنگ و ریا به بار آمده باشد و جلوه ای دروغین داشته باشد. سال ها تلاش و کوشش در نهایت منجر به بار نشستن این اعتبار برای او شده است.

او قلم توانمندی در نوشتن و البته تبحری کافی در ترجمه آثار دارد که منجر به این مسئله شده است که او توانسته آثار ارزشمندی را به جامعه کتابخوان ارائه دهد. از جمله آثاری که تا کنون به نام او چاپ شده است می توان به فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار، بازاریابی نوگرا، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، مذاکره با دستان خالی، بازاریابی وکسب وکار اسلامی، روابط فرد و سازمان و توهم باهوشی (1 و 2) اشاره کرد. او توانسته است تاکنون برای 2 مرتبه عنوان کارآفرین برتر را به خود اختصاص دهد و در سال 96 نیز به عنوان مدیر برتر کارآفرینی شناخته شده است.

دکتر میثم شکری ساز - کارآفرین برتر
 

او نه تنها به عنوان کارآفرین برتر شناخته شده، بلکه اسطوره و الگویی تمام عیار از موفقیت و تلاش است، چرا که به واسطه تلاش های مستمرش توانسته است که سیستم اقتصادی و درآمد کارمندان و خانواده های آن ها را تا حد زیادی بهبود بخشد. میثم شکری ساز در سال های فعالیتش به تمامی آن هایی که توانمندی های شان در سایه مشکلات زندگی نادیده گرفته شده کمک کرده تا دیده شوند و حرفی برای گفتن داشته باشند. اما هم اینک به واسطه محبوبیتی که در بین کارمندان و هر آن کس که او را می شناسد کسب کرده حسادت گروهی را برانگیخته است و به همین دلیل گروهی به نوعی به دنبال این هستند که با پرداختن به نقشه هایی خیالی و ساختگی نام و اعتبار او را زیر سوال ببرند.

شاید علت این مسئله در این است که ما انسان ها ذاتا نمی توانیم فردی موفق و بنام را ببینیم و درباره آن حرف نزنیم، حال چه مثبت و چه منفی. دکتر میثم شکری ساز نیز از جمله افراد موفقی است که با سابقه درخشانش در حوزه آموزش، مدیریت و کسب و کار کشور توانسته جایگاهی والا را بدست آورد و این مسئله برای عده ای از سودجویان اصلا خوشایند نیست!!! به همین دلیل هم اخیرا در سایت ها و شبکه های اجتماعی اخباری با عناوین "جعل مدرک میثم شکری ساز" یا "میثم شکری ساز کلاهبردار" و ... دست به دست می شود که فقط زاییده ذهن یک بیمار است و هیچ سندیتی ندارند.

اگر هر کدام از ما تنها به شنیده ها اعتماد نکنیم و به شایعات دامن نزنیم، قطعا بازار کاسبی این سودجویان را کساد خواهیم کرد. هر کدام از ما به واسطه یک جست و جوی ساده می توانیم به تمامی اطلاعات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.

فراموش نکنیم که انسان های موفق یک شبه به موفقیت نرسیده اند و پشت این موفقیت ها، سال ها تلاش مداوم و مستمر وجود دارد. به عبارتی دیگر محبوبیت و تکرار موفقیت های بزرگ و کوچک، هرگز تصادفی نیست؛ چیزی که امروزه میثم شکری ساز به آن رسیده است.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:با ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

شــروع کنید