بنر
بنر
بنر
بنر
لوستر یک کلمه فرانسوی می باشد که به معنای وسیله ‌ای برای نگه ‌داشتن یک یا چند لامپ است که معمولاً به صورت ثابت بر سقف یا روی دیوار نصب می ‌گردد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای لوستر مدل جدید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

40 لوستر مدل جدید 1402؛ فوق العاده زیبا و خفن

" لوستر مدل جدید "  مدل لوستر جدید و شیک | مدل لوستر جدید مدرن | مدل لوستر جدید کلاسیک | مدل لوستر جدید 1402 | مدل لوستر جدید کوچکمهم نیست که این لوسترها از فلز یا چوب و یا حتی ساختارهای الیافی طراحی و ساخته شده باشند در هر صورت سبک لوستر کریستالی خیره کننده است و طرفداران بسیاری دارد. این سبک از لوستر با دکوراسیون کلاسیک همخوانی خواهد داشت.  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لوستر مدل جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لوستر مدل جدید 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

لازم به ذکر است که لوستر یک عنصر نورپردازی به حساب می آید که انتخاب و استفاده مناسب از آن باعث روشن تر شدن و هم چنین زیباتر شدن فضای مورد نظر شما می شود. بنا به عبارتی دیگر لوسترها علاوه بر نورپردازی، برای تقویت ظاهر یک اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری نیز استفاده می شوند و یک فضای زیبا، بی نظیر و درخشان را برای آسایش و آرامش انسان ها فراهم می کنند.

لازم به ذکر است که استفاده از لوسترها به سال های بسیار دور باز می گردد. در زمان های گذشته که برق وجود نداشت، لوسترها در کاخ های مجلل با استفاده از شمع های بسیار روشن می شد. البته باید بیان کنیم که در گذشته های بسیار دور، استفاده از لوسترها فقط برای افراد سلطنتی جامعه بود و افراد عادی جامعه معمولا از این وسیله روشنایی هیچ استفاده ای نمی کردند.

بنر

جدیدترین ژورنال لوستر مدل جدید 2023

alt

لوستر جدید پذیرایی 

alt

لوستر مدرن

alt

لوستر کلاسیک پذیرایی

alt

قیمت لوستر مدرن پذیرایی

alt

لوستر سقفی  

alt

لوستر اتاق خواب 

alt

لوستر سقفی جدید   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل لوستر مدل جدید سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز