بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل هفت سین لاکچری 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .

 

alt
هفت سین لاکچری 1402

هفت سین لاکچری 1402

برای مشاهده تصاویر جدیدترین هفت سین لاکچری ​​​​1402 ویژه عروس خانم ها باکلاس با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عزیزان، جدیدترین انواع ​​​​هفت سین لاکچری  1402 - 2022 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم.درباره چرایی فلسفه سفره هفت سین در سال‌های نزدیک، بسیاری کوشیده‌اند تا برای هریک از این سین‌ها فلسفه‌ای مطرح کنند و هریک را نشان چیزی بسازند. برخی بر این باورند که ریشۀ هفت‌سین را برآمده از یک دگرگونی زبانی می‌دانند.

۷ از اعداد مقدس و مورد توجه در همه فرهنگ‌های جهانی است. این عدد در آیین‌هایی نوروزی بار‌ها تکرار می‌شود، ولی در اینجا باید آن را در پیوند با خدای ماه که نام دیگرش «سین» بوده است جست‌وجو کرد.شادروان «مهرداد بهار»، اسطوره‌شناس چنین آورده است: «هفت خدای بد»، دشمن خدای سین بودند، «هفت خدای خوب» به یاری سین برخاستند و راه رویارویی با هفت خدای بد، روشن کردن آتش بود؛ و شاید از همین روی است که در چهارشنبۀ پایان سال نیز ۷ کپۀ آتش روشن می‌کنند.

برای خرید یا اجاره سفره هفت سین 1402 بانک ها، مجتمع های تجاری و ساختمان های اداری در تهران اینجا را کلیک کنید.

alt
هفت سین لاکچری عروس
alt
هفت سین لاکچری 
alt
هفت سین لاکچری اینستا
alt
هفت سین لاکچری دست ساز
alt
هفت سین لاکچری 2022
alt
عکس تزیین سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی
alt
عکس تزیین سفره هفت سین عید
alt
عکس تزیین سفره هفت سین لاکچری

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • زهرا سه شنبه, 10 اسفند 1400

    عالی

    پاسخ مدیر:

    خیلیی ممنون از محبتتون همراه عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها