بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
عقد و عروسی از مراسم های خاصی است که سال ها به یاد می ماند و همیشه می توانید فیلم آن را تماشا کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل اکسسوری سالن عقد 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل اکسسوری سالن عقد 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل اکسسوری سالن عقد 2022 " دفتر ازدواج زیبا و شیک ویژگی های مختلفی دارند که لازم است هنگام انتخاب، آن ها را مد نظر قرار دهیم. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. بهتر است نورپردازی در قسمتی که عروس و داماد می نشینند، بیشتر از سایر قسمت ها باشد تا محیط اطراف جلوه‌ی بهتری داشته باشد.

اکسسوری سفره عقد لاکچری

اگر به موسیقی خاصی علاقه داشتید، می توانید نام آن را به دی جی بدهید و از او درخواست کنید که آن را برایتان پخش کند. گل، زیبایی و طراوت خاصی دارد و وجود آن در سالن عقد مجلل یکی از واجبات است. قاعدتا برای استفاده از خدمات و امکانات بهتر، باید هزینه‌ی بیشتری نیز، بپردازید.

همچنین اگر برای مراسم عروس، به دنبال یک سفره عقد هستید، بازدید از لیست بهترین مزون های سفره عقد تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل اکسسوری سالن عقد 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها