بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مراحل انتخاب تشریفات عروسی خوب و با کیفیت را در این مطلب سوربان بخوانید.

همه ی شما مخاطبان عزیز سوربان تا به امروز مجالس عقد و عروسی زیادی را شرکت کرده یا فیلم ها و تصاویر آن را مشاهده کرده اید، اما ممکن است تا به حال به جزئیات و تشریفات و خدمات آن جشن دقت نکرده باشید به همین علت روزی که نوبت خودتان میشود که مجلس عروسی و جشن را تدارک ببینید سر در گم میشوید و نمیدانید تشریفات را از کجا شروع کنید و کار ها را به چه کسانی واگذار کنید که به نحو احسن انجام شوند. در این پست به شما کمک میکنیم تا چگونه تشریفات عروسی مناسبی را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید.

alt

مراحل انتخاب تشریفات عروسی خوب و با کیفیت

ابتدا لیستی از تشریفات عروسی که در سایت سوربان و جاهای دیگر میبینید و یا تعریف آن را شنیده اید ، تهیه کنید و شماره تلفن و آدرسهای آنها را یادداشت کنید. سپس جلوی هر کدام از آنها خدماتی که ارائه میدهند را میتوانید بنویسید و اگر خدمات و یا چیزهای خاصی مد نظرتان است میتوانید یک سری را گلچین کنید.

عکس هایی که این تشریفات از تجربه های قبلی خودشان دارند و به اشتراک گذاشته اند نیز میتوانید نمای ظاهری خدمات تشریفات را ببینید. اما باید هر کدام را از نزدیک ببینید. و البته چند عکس نمیتوان گویای کامل خدمات یک تشریفات باشد.

میتوانید با استفاده از تلفن از یکسری خدمات و مزایای تشریفات عروسی باخبر شوید و یا حتی بعضی از آنها تلفنی به شما قیمت های پکیج شان را نیز میدهند  که اینطوری کمی در وقت تان صرفه جویی نیز میشود.

نکته : بعضی از تشریفات عروسی ، باغ و عمارت خودشان دارند و بعضی ها نه و در باغ و تالارهای دیگر خدمات خود را ارائه میدهند. اگر تشریفاتی انتخاب کردید که خودش باغ و تالار ندارد برای انتخاب باغ عروسی باید پروسه ای جداگانه طی کنید.

alt

چند نکته که برای انتخاب بهترین تشریفات عروسی باید به آن توجه شود :

- کیفیت و نحوه سرو غذا کیفیت دسر و تنوع آن

- گل آرایی سالن و باغ

- دیزاین ورودی باغ و تالار گل آرایی و دیزاین میز های میهمانان

- گل آرایی و تزیین جایگاه عروس و داماد

- قیمت و تنوع پکیج های تشریفات

اگر میخواهید برای بازدید و تست به یکی از عروسی های آن تشریفات بروید ابتدا با لباس خوب و شیک بروید چون شما هم جزو میهمانان آن عروسی حساب میشوید و دوما اینکه به مراسمی بروید که در حد منو و پکیج خریداری شده شما باشد و نه مراسمی خیلی پایین تر یا بالاتر از عروسی شما و یا غذاهایی غیر از غذای انتخابی شما.

دقت کنید که خدمات دهی مهمان داران قابل قبول باشد و خوش برخورد باشند.

حتما راجع به تشریفات عروسی از عروس قدیمی آن تشریفات سوال بپرسید. الان با توجه به فضای مجازی این مسئله خیلی راحت انجام میشود.

هر چیزی را که مورد نظرتان است حتما در قرار داد ذکر کنید.

در تست مراسم به ریز ریز نکات دقت کنید. مثلا خالی نماندن ظرف میوه و شیرینی، گل هایی تازه و نه پژمرده، شمعدان ها که شمعها مرتب روشن باشند ،تمیز بودن سالن، تمیز بودن سرویس بهداشتی، منظم بودن رختکن لباس. کیفیت شام و پر شدن سریع شلفهای شام. مرتب بودن مهماندارها و به اندازه بودنشان. نور پردازی سالن دیزاین سفره عقد جایگاه و دیزاین کیک برخورد مسئولین سالن.(مدیریت و هماهنگی باید خوب انجام بشود ) به سابقه کاری تشریفات توجه کنید.

منبع: رنگلبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 2.5 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها