بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

دانلود جیران قسمت ۲۷

لینک های دانلود سریال جیران قسمت ۲۷ را با انواع کیفیت ها و به صورت قانونی و حجم رایگان را در این مطلب از سوربان قرار داده ایم، برای دانلود قسمت ۲۷ سریال جیران به لینک های موجود در این صفحه مراجعه کنید و قسمت ۲۷ جیران را با کیفیت دلخواه دانلود و تماشا کنید.

جیران قسمت بیست و هفتم برای شما درج شده است که میتوانید از لینک های موجود در ادامه این مطلب این قسمت را دانلود و تماشا بفرمایید. دانلود قسمت ۲۷ سریال جیران هر جمعه ساعت ۸ صبح در سوربان.

لینک دانلود قسمت 27 بیست و هفتم سریال جیران با پنج کیفیت گوناگون

 

بنر

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران (همه کیفیت ها)

alt

 

انتخاب کیفیت دانلود

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران - کیفیت blueray

alt

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران - کیفیت ۱۰۸۰hq

alt

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران - کیفیت ۱۰۸۰p

alt

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران - کیفیت ۷۲۰p

alt

لینک دانلود قسمت ۲۷ جیران - کیفیت ۴۸۰p

alt

داستان قسمت بیست و هفتم 27 سریال جیران

قسمت بیست و ششم جیران درباره جیران «پریناز ایزدیار» سوگلی ناصرالدین شاه قاجار «بهرام رادان» بوده که وارد ماجرایی عاشقانه می‌شوند. ناصرالدین شاه درحالی وارد رابطه عاشقانه با جیران می‌شود که مادرش مهدعلیا «مریلا زارعی» موافق نبوده و سایر همسران قبله عالم «رعنا آزادی‌ور» و «سمیرا حسن‌پور» نیز دل خوشی از جیران ندارند.

درباره سریال جیران

سریال جیران قسمت۲۷ به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی آن را احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه کنندگی عهده اسماعیل عفیفه  می باشد که ژانرهای این سریال تاریخی عاشقانه می باشد و بازیگران فیلم جیران قسمت ۲۷ عبارتند از بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل که بزودی برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده و لینک های دانلود قرار خواهد گرفت.

داستان سریال جیران

«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش، پادشاه شما عاشق شد…»

بازیگران فیلم جیران قسمت ۲۷

بهرام رادان , پریناز ایزدیار , امیرحسین فتحی , مریلا زارعی , امیر جعفری , رویا تیموریان , مهدی پاکدل , کتانه افشاری‌نژاد , رعنا آزادی‌ور , ستاره پسیانی , غزل شاکری , مرتضی اسماعیل کاشی , هومن برق‌نورد , مهدی کوشکی , سمیرا حسن‌پور , فاطمه مسعودی‌فر , بهناز نازی , غلامرضا نیکخواه , سیاوش چراغی‌پور , محمد شیری , حمیدرضا نعیمی , رضا جهانی , الهام نامی , نهال دشتی , سینا رازانی , بهنام شرفی , انوش معظمی , پاشا جمالی , حسن مؤذنی , نسرین نکیسا , محمد مژدهی , عباس توفیقی , فرشید صمدی‌پور , عباس ظفری , راستین عزیزپور , علی آشمند , پرویز بزرگی , رضا داودوندی

دانلود قسمت بیست و هفتم 27 سریال جیران

 به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها