بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دانلود قسمت ۱۸ مهمونی، دانلود قسمت 18 برنامه مهمونی با لینک مستقیم، دانلود قسمت هجدهم سریال مهمونی با حضور بهرام افشاری، مهمونی قسمت ۱۸، دانلود قسمت 18 مهمونی حلال دانلود برای دانلود قسمت ۱۸ مهمونی با حجم رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید و قسمت هجدهم مهمونی ایرج طهماسب را به صورت قانونی از سوربان دانلود و تماشا کنید.

دانلود مهمونی با حضور بهرام افشاری

برای دانلود مهمونی بهرام افشاری و دانلود قسمت ۱۸ مهمونی با حضور بهرام افشاری و دانلود سریال مهمونی قسمت ۱۸ به لینک های موجود در ادامه این مطلب از سوربان مراجعه کنید و قسمت ۱۸ مهمونی را با لینک مستقیم و کیفیت دلخواه دانلود و تماشا کنید.

alt
مهمونی قسمت ۱۸
دانلود مهمونی با حضور بهرام افشاری

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی با حضور بهرام افشاری با 5 کیفیت گوناگون

 

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی (همه کیفیت ها)

alt

 

انتخاب کیفیت دانلود

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی - کیفیت Blueray

alt

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی - کیفیت ۱۰۸۰hq

alt

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی - کیفیت ۱۰۸۰p

alt

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی - کیفیت ۷۲۰p

alt

لینک دانلود قسمت ۱۸ مهمونی - کیفیت ۴۸۰p

alt

 

 

درباره مهمونی قسمت ۱۸ هجدهم بهرام افشاری

سریال مهمونی قسمت ۱۸ هجدهم برنامه ای مفرح و گفت‌و‌گو محور است که در آن ایرج طهماسب به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند مهمونی که بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه‌ای از ایرج طهماسب است.

مهمان قسمت هجدهم برنامه مهمونی

در قسمت ۱۸ مهمونی شاهد حضور بهرام افشاری به عنوان مهمان ویژه هستیم.

خلاصه داستان کلی سریال مهمونی

در همسایگی خانه جدید آقای طهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم می زنند.

سریال مهمونی برنامه ای مفرح و گفتگو محور است که در آن آقای مجری به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند. مهمونی که بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه‌ای از ایرج تهماسب است.

برنامه مهمونی قسمت ۱۸ با حضور بهرام افشاری

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: