بنر
بنر
بنر
بنر

تصاویر مدل موی گوجه ای زیبا و خوشگل

آرایش مو برای خانم ها بسیار مهم است و برای ارتقای استایل خود باید به آن توجه کنید. یکی از مدل موهای بسیار محبوب برای خانم ها که امروزه ترند شده است، مدل موی گوجه ای دخترانه است. این مدل مو فقط نیاز به یک کش ساده دارد و می تواند شینیون موی زیبایی را خودتان درست کنید و اگر مقداری خلاقیت داشته باشید می توانید مدل های متفرقه آن مانند مدل موی گوجه ای خرگوشی یا گوجه ای همراه با بافت اجرا کنید و بیشتر از قبل در مهمانی های بدرخشید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا مدل های مو گوجه ای جذاب رو در ادامه ببینیم.

آموزش مدل موی گوجه ای دخترانه زیبا

 
۱. مدل موی گوجه ای دخترانه همراه با بافت

برای بستن مو به روش مدل موی گوجه ای با بافت در ابتدا موهایتان را خوب شانه کنید تا صاف و مرتب شود و سپس آنها را مدل دم اسبی بالای سرتان با یک کش ساده و ترجیحا همرنگ با موها ببندید.رشته موهای خود را دو دسته کنید و یکی از آنها را به صورت دایره وار دور کش مو بچیپانید و سپس سر موها را با سنجاق سر، محکم درون کش فرو نمایید طوری که سر موها زیر کش محکم شود و موهایتان به صورت مدل موی گوجه ای بایستد.
 

2. مدل موی گوجه ای دخترانه ساده

موها را مانند مدل دم اسبی تا جایی که ممکن است بالای سر دسته کنید و سپس به کمک یک کش باریک و محکم و همرنگ موهایتان آن را ببندید. باید توجه کنید که بر خلاف مدل موی اسبی، کل دسته مو نباید از کش رد شود و قسمتی از بالای مو کمی تا می شود؛ شبیه به شکل سوم از سمت چپ.

قسمت تا خورده مو که بالای کش است را با دست مقداری مرتب کنید تا زیباتر بایستد. آخر موهایتان که از کش رد کرده اید را دور کش و قسمت تا خورده موهایتان بپیچید و سپس به کمک یک سنجاق سر و یا کلیپس کوچک درون موهایتان محکم کنید تا باز نشود. اگر می خواهید مدل گوجه ای شلخته داشته باشید با دستتان موهایتان را به صورت رشته نازک از زیر کش بیرون بیاورید تا حالت شلوغ و به اصطلاح شلخته نشان داده بشود.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

altaltalt
 

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ستایش يكشنبه, 15 اسفند 1400

    خیلی خیلی عالی است

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنونم از محبت شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها