بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این مطلب انواع مدل لاک نئونی ۲۰۲۱ فوق العاده شیک و لاکچری در قالب چند طرح ناخن جدید دخترانه و زنانه به همراه عکس و مدلهای دیزاین و طراحی ناخن با روش جدید با استفاده از لاک نئونی را برایتان آماده کرده ایم.
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی ساده

مدل لاک نئونی 2022 با جدیدترین طرح های بروز

روی هر ناخنتان دو لایه لاک ناخن سفید بزنید و اجازه دهید تا خشک شود. روی لایه ی سفید رنگ، یک لایه از لاک نئون خودتان را بزنید، و به مدت زمان مورد نیاز صبر کنید تا مانیکورتان خشک شود. در ادامه تصاویری از انواع طراحی ناخن با لاک نئونی مجلسی زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد. برای دیدن بهترین لیست خدمات ناخن شهر های ایران اینجا را کلیک کنید.

مجموعه لاک های برند نوادا Nevada، با پوششی صاف و یکدست و رنگ های زیبا می تواند انتخاب مناسبی برای آراستن ناخن ها باشد. این لاک ها با پوشش دهی فوق العاده به سرعت خشک می شوند و با ماندگاری بالا علاوه بر عدم نیاز به تجدید لاک، از ناخن ها محافظت می کنند. برس مناسب لاک های نوادا استفاده از محصول را بسیار آسان کرده و از پخش شدن لاک اطراف ناخن جلوگیری می کند. اگر چنین لاک هایی را مستقیما روی ناخنتان بزنید، آن درخشندگی و شفافیتی که در ذهن داشتید پدیدار نخواهد شد. 

alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی جدید
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی دخترانه
alt
طراحی ناخن با لاک نئونی با لاک در خانه
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی پا
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی عروس
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی ساده و شیک دخترانه
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی پلنگی
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی بادامی
alt
مدل  طراحی ناخن با لاک نئونی جدید اسپرت

altaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: