بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه سعی می کنیم تا جدیدترین مدل مانتو دخترانه سال ۱۴۰۰ را در معرض نمایش شما عزیزان قرار دهیم تا ضمن آشنایی سریعتر با این مدل ها، راحت تر بتوانید مدل مانتو دلخواه خود را انتخاب کنید و برای این کار تا حد امکان زمان کمتری صرف کنید. پس توجه شما را به دیدن انواع مدلهای آن در طرح ها و رنگ های مختلف جلب می کنم. یکی از رازهای زیبا دیده شدن، تناسب در پوشش است.

مدل مانتو دخترانه سال ۱۴۰۰

مانتوهای کمردار می توانند اندام شما را خوش ترکیب تر نشان دهند. مانتوهای خیلی کوتاه هم، پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد پس سعی کنید از این مانتوها در انتخابتان دوری کنید. برای دیدن بهترین لیست مراکز خرید مانتو عقد شهر های ایران اینجا را کلیک کنید.

مانتویی انتخاب کنید که خطوط افقی در طرح پارچه آن نباشد. راه راه پارچه ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق تر و عریض تر نشان می دهد. یک نکته خاص برای خانم های قد بلند این است که به هیچ عنوان از مانتو و شلوار یک رنگ در ست مانتو شلوارتان استفاده نکنید، بهترین انتخاب این است است که سلیقه خود را به چالش بکشید و از دو رنگ متفاوت و یا از رنگ های تضاد و خاص استفاده کنید. اگر این نکته را رعایت نکنید و ست مانتو و شلوار تک رنگ بزنید، باعث بلندتر نشان دادن قد خود شده اید ولی با استفاده از هارمونی رنگ ها می توانید برای خود یک استایل متناسب بسازید.

alt

altaltalt

altaltaltalt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: