بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
گل های طبیعی همیشه زیبایی خاص خود را دارند و انرژی مثبت را منتقل می کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ست دسته گل، تاج، دستبند، قند ساب و جام عسل ویژه مراسم عقد جلب می نماییم. 

alt

ست دسته گل، تاج، دستبند، قند ساب و جام عسل با طرح های شیک و زیبا 

" ست دسته گل، تاج، دستبند، قند ساب و جام عسل "  تاج گل در ایران برای نامزدی، بله برون و مدل موی فرمالیته بسیار مورد استقبال و محبوب می باشند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ست دسته گل، تاج، دستبند، قند ساب و جام عسل فراهم اورده ایم. می توانید از گل یا حلقه های گل روی سرتان استفاده کنید.

دقت کنید گل های بزرگ برای صورت های بزرگ زیاد مناسب نیستند. گل های رز کوچک یا مینیاتوری برای انتخاب در هر فصلی بسیار زیبا و مناسب هستند.  اگر زمان جشن عروسی طولانی شود و دسته گل طبیعی خریده باشید، به احتمال زیاد پلاسیده خواهد شد. پس انتخاب با شماست! یکی از سنتهای زیبای ایرانیان در مراسم عقد، سابیدن قند بر روی سر عروس و داماد به هنگام جاری شدن خطبه عقد می باشد، در فرهنگ کشورمان هیچ کدام از این سنت ها بی دلیل نبوده و حتما با معانی و تعابیر خاصی همراه است.

زیرا به عقیده آنان این کار برای عروس و داماد نعمت و برکت به همراه داشته و نیز شیاطین را از آنها دور می کند، امروزه این قند ساب ها که به وسیله خانواده داماد تهیه می شود، به روش های زیادی تزیین شده و در مراسم عقد به کار می رود. قرار دادن عسل بر روی سفره عقد یکی از سنت های زیبا و پسندیده ایرانیان است که از زمانهای گذشته وجود داشته و نماد شیرین کامی و شیرین شدن زندگی عروس و داماد می باشد،

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: