بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
استفاده از کفش های تخت و بدون پاشنه، این روزها در مجالس، مهمانی ها و جشن ها از محبوبیت خاصی برخوردار شده در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کفش تخت مجلسی 2022 جلب می نماییم. 

مدل کفش تخت مجلسی 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل کفش تخت مجلسی 2022 " کفش‌های تخت با وجود طراحی ساده خود، کاربرد انعطاف‌پذیری دارند و می‌توان با تغییر در بافت پوششی، کاربری آن را متحول کرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کفش تخت مجلسی 2022 فراهم اورده ایم. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که پوشیدن کفش‌های تخت برایشان راحت‌تر از کفش‌های پاشنه بلند است. احتمالاً هر وقت می‌خواهید کفش‌های پاشنه بلند بپوشید و با آن‌ها قدم بزنید کمی تلو تلو می‌خورید و بعد هم کمر درد می‌گیرید.

اگر قصد دارید در یک‌ مهمانی یک ساعته حضور داشته باشید و می‌خواهید کفش پاشنه بلند پایتان باشد بهتر است که به سراغ کفش پاشنه بلند با پاشنه‌های سه تا پنج سانتی‌متری بروید. کفش بدون پاشنه، طول مازاد کفش پاشنه‌دار را به همراه ندارد اما اگر از نوع کوچک و با نوک باریک استفاده کنید، این کمک می‌کند تا درازتر و قد بلندتر دیده شوید. کفش تخت و بدون پاشنه از محدودیت‌های کم‌تری برخوردار و تنوع بالاتری را در اختیار مخاطب قرار‌ می‌دهد. این نوع کفش با ساختار پاها سازگارتر است و به راحتی می‌توان از آن‌ها در مراسم‌ها و جشن‌ها استفاده کرد، تنها کافی است از رنگ، پوشش، طراحی و رنگ مناسب استفاده کنید.

altaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز