بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای دیزایین شله زرد می توانید از ایده های خلاقانه و جالب استفاده کنید و تزیینات خاصی را برای این دسر خوشمزه داشته باشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین شله زرد جلب می نماییم. 
alt
تزیین شله زرد با پودر نارگیل و دارچین

تزیین شله زرد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین شله زرد " پودر دارچین از انواع مواد غذایی است که برای زیبا سازی روی شله زرد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توانید برای دیزایین شله زرد از قالب های مخصوص که برای تزئین حلوا و شله زرد مورد استفاده قرار می گیرد استفاده کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شله زرد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. خلال بادام و خلال پسته از انواع مواد غذایی دیگر برای تزئین کردن شله زرد محسوب می شوند و شما می توانید با کمک خلال بادام و خلال پسته انواع و اقسام طرح ها را روی این دسر خوشمزه پیاده کنید.

تزیین شله زرد با دارچین و خلال بادام 1400

برای درست کردن شله‌ زرد زعفرانی مجلسی به مقدار زیاد نسبت ها به این ترتیب زیاد می شوند: مقدار شکر دو برابر برنج می شود و مقدار آب پنج برابر برنج. هر مقداری که می خواهید شله زرد درست کنید این نسبت ها را به یاد داشته باشید و رعایت کنید.  برای اینکه شله زردتان قوام داشته باشد و آب نیندازد، بعد از کامل شدن مواد می توانید یک شعله پخش کن بگذارید زیر دیگ و بگذارید نیم ساعت روی شعله ملایم بمانه تا تمام آب آن کشیده شود. برای اینکه پودر هل سیاه است و رنگ شله زردتان را تغییر می دهد بهتر است پودر هل را مستقیماً داخل شله زرد نریزید.

تزیین شله زرد 2022

alt
تزیین شله زرد ساده و زیبا
alt
تزیین شله زرد با دارچین و روغن
alt
تزیین شله زرد اینستاگرام
alt
عکس تزیین شله زرد
alt
تزیین شله زرد با شابلون
alt
تزیین شله زرد با دارچین و روغن
alt
تزیین شله زرد با دارچین بدون شابلون
alt
تزیین شله زرد با پودر نارگیل و دارچین
alt
تزیین شله زرد با خلال بادام
alt
تزیین شله زرد با شابلون
alt
تزیین شله زرد ساده و شیک
alt
عکس شله زرد ساده
alt
تزیین شله زرد با غنچه گل محمدی
alt
تزیین شله زرد نذری
alt
تزیین شله زرد با دارچین
alt
تزیین شله زرد با شابلون
alt
تزیین شله زرد با دارچین و روغن
alt
تزیین شله زرد با دارچین و پودر نارگیل

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: