بنر
بنر
بنر
بنر
روسری های کوتاه در انواع رنگ های تیره و روشن و طرح های متنوع موجود می باشند که بهتر است شما طرح و رنگ روسری را با توجه به طرح و رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان انتخاب نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل روسرى هاى كوتاه جلب می نماییم. 

 

alt

مدل روسرى هاى كوتاه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل روسرى هاى كوتاه " روسری های کوچک طرح دار و گلدار برای خانم هایی که طرح سایر لباس هایشان ساده است انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل روسرى هاى كوتاه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. روسری های رنگ روشن برای خانم ها با رنگ پوست تیره و برنزه انتخابی مناسب می باشند و اگر رنگ پوست شما روشن و سفید می باشد بهتر است.

روسری کوتاه نخی و ساتن 1400

روسری های رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین در دوخت برخی از روسری ها از پارچه های رنگارنگ استفاده می شود که این طرح ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. رنگ مو بطور مشخص نقش مهمی در انتخاب روسری ایده آل برای شـما بازی میکند. بنابراین، نه تنها باید بـه رنگ پوست، لباس و اکسسوری‌هاي دیگر کـه با روسری خود میپوشید، بلکه باید بـه رنگ موهایتان نیز توجه داشته باشید.

مدل روسرى هاى كوتاه 2022

alt

altaltaltalt

alt

altaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها