بنر
بنر
بنر
بنر
بیشتر خانم ها و دختران ایرانی در انتخاب مدل موی جلو سر خود دچار مشکل می شوند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل جلوی مو زیر شال جلب می نماییم. 
alt
مدل جلوی مو زیر شال در اینستا

مدل جلوی مو زیر شال با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل جلوی مو زیر شال " برای فرم دادن به موها از زیر شال یا روسری انتخاب های زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک از این مدلها به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل جلوی مو زیر شال فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. شما می توانید موهای فر داده شده خود را به صورت باز فرم دهید و تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید.

مدل مو زیر شال برای انواع صورت 1400

برای حالت دادن به موها از زیر روسری و شال می توانید موهای خود را موج دار یا صاف کنید همچنین می توانید موهایتان را به صورت ساده یا آفریقایی ببافید و از زیر شال و روسری تان بیرون آورید. برای فرم دادن به موهای کوتاه زیر شال و روسری می توانید از انواع وسایل فرم دهنده مو نظیر ژل و واکس و چسپ مو و اسپری های حالت دهنده مو استفاده کنید. طرح و رنگ شال و روسری و نحوه بستن شال و روسری در زیبایی و جذابیت مدل موی کوتاه زیر شال و روسری تاثیرگذار است بنابراین بهتر است بعد از حالت دادن به موهای خود روسری یا شال با طرح و رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

مدل جلوی مو زیر شال

alt
مدل جلوی مو زیر شال ساده
alt
مدل جلوی مو زیر شال برای موهای کوتاه
alt
عنوان
alt
مدل جلوی مو زیر شال در اینستا دخترانه
alt
مدل جلوی مو زیر شال برای صورت کشیده
alt
مدل جلوی مو زیر شال در اینستا دخترونه

alt

alt

بنر

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها