بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل شلوار جلب می نماییم. 

با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل شلوار " برای خرید شلوار حتما به سایز شلوار بسیار دقت کنید و توجه داشته باشید که  نوع جنس پارچه چیست و از آب رفت آن موقع شست و شو مطلع شوید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. بهترین رنگ شلوار را شما خانمها می توانید بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید به طوری که اگر پوست شما تیره است شلوار رنگ روشن و اگر پوست شما روشن است رنگ شلوار زنانه تیره انتخاب کنید. 

مدل شلوار 1401

اندام خانمها به سه دسته لاغر ،چاق و متوسط تقسیم میشوند که هر کدام با توجه به ویژگی بدن خود باید فاق شلوار مناسب را انتخاب کنند. خانمهای چاق به دلیل داشتن شکم و پهلو بهتر است به سراغ خرید شلوار زنانه فاق بلند بروند چون باعث پوشیده شدن آن قسمت میشود. مهمترین نکته ای که میتوان در خرید شلوار به آن اشاره کرد نوع دوخت شلوار است. شلواری که روی اصول و از روی الگوی مناسب و دقیق دوخته نشده باشد تن خور جذاب یا به اصطلاح کپ خوبی ندارد. این مسئله باعث میشود که وقتی آن را پرو می کنیم به دلمان ننشیند. 
یکی از مهمترین مسئله ها  در مد امروزی که مکمل یک استایل جذاب برای خانمها میباشد انتخاب درست شلوار است به همین خاطر خانمها در خرید شلوار بسیار سلیقه به خرج میدهند. شلوار را میتوان با اکثر لباسهای خود هماهنگ کرد و به هارمونی مناسبی در استایل خود رسید که از جمله آنها ست کردن با کفش، کیف و مانتو میباشد.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست مزون لباس عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل شلوار 2022

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها