بنر
بنر
بنر
بنر
بلوند عسلی از رنگ موهای جذاب و پرطرفدار است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای موی بلوند عسلی جلب می نماییم. 
alt
موی بلوند عسلی روشن

موی بلوند عسلی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" موی بلوند عسلی " رنگ موی عسلی | ترکیب رنگ مو عسلی نسکافه ای + فرمول جدید رنگ موی عسلی از تیره تا روشن و دودی با دکلره  + مدل موی بلوند عسلی و مش و هایلایت های سال جدید این رنگ مو از نظر گرمی و سردی متعادل است، به همین جهت تقریبا اکثر خانم‌ها با هر رنگ پوستی می‌توانند از آن استفاده کنند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی بلوند عسلی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

موی بلوند عسلی 1401

رنگ موی عسلی انواع بسیاری دارد که برخی از آنها با دکلره و برخی بدون دکلره اجرا می‌شوند. رنگ عسلی ترکیبی از رنگ‌های زرد طلایی و قهوه‌ای کهربایی است. در واقع می‌توان این رنگ را ترکیبی از بلوند تیره و گرم با قهوه‌ای روشن دانست. این ترکیب رنگی مشابه عسل طبیعی و اصل می‌دهد و به همین جهت به آن رنگ موی عسلی گفته می‌شود.
این رنگ مو انواع مختلفی از جمله عسلی شکلاتی، عسلی نسکافه ای و عسلی دودی دارد؛ اما جالب است بدانید که رنگ مو عسلی از آن دسته رنگ‌هایی است که به خاطر طبیعت رنگ آن، هم بین خانم‌های اروپایی با پوست سفید و چشمان رنگ روشن محبوب است و هم بین بانوان شرقی با پوست گندمی و چشمان تیره. در کل این رنگ مو از نظر گرمی و سردی متعادل بوده، به همین جهت تقریبا اکثر خانم‌ها با هر رنگ پوستی می‌توانند از آن استفاده کنند. در ادامه مطالب مربوط به مدل مو توجه شما عزیزان را به شیکترین مدلهای موی بلوند عسلی ۱۴۰۱ - ۲۰۲۲ جلب می نماییم. 

همچنین اگر برای آرایش و رنگ مو، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست آرایشگاه در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

موی بلوند عسلی 2022

alt
موهای بلوند عسلی
alt
رنگ موی بلوند عسلی
alt
رنگ موی بلوند عسلی روشن مارال
alt
تصاویر رنگ موی بلوند عسلی
alt
رنگ موی بلوند عسلی متوسط مارال
alt
عکس رنگ موی بلوند عسلی روشن

alt

alt
رنگ موی بلوند عسلی تیره
alt
رنگ موی بلوند عسلی متوسط
alt
رنگ مو بلوند عسلی متوسط
alt
رنگ مو بلوند عسلی تیره
alt
رنگ مو بلوند عسلی روشن بدون دکلره
alt
رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن
alt
رنگ مو بلوند عسلی تیره بدون دکلره
alt
رنگ مو بلوند عسلی تیره مارال
alt
عکس رنگ موی بلوند عسلی تیره
alt
رنگ مو بلوند عسلی دودی
alt
مدل رنگ مو بلوند عسلی روشن
alt
عکس رنگ مو بلوند عسلی روشن
alt
عکس رنگ موی بلوند عسلی
alt
عکس رنگ موی بلوند عسلی متوسط

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها