بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خرید کت و شلوار دامادی نیازمند رعایت یک سری اصول و قواعد خاص می‌باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد جلب می نماییم. 

alt

مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد " بهترین رنگ کت و شلوار دامادی + بهترین رنگ کت و شلوار مردانه برای مجالس عروسی + انواع رنگ بندی کت و شلوار مردانه + جدیدترین کت و شلوار دامادی همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد 1401

اولین اصل در خرید کت و شلوار این است که شما کت و شلواری انتخاب کنید که کاملا متناسب با اندام شما باشد کت و شلوار باید دقیقا سایز شما باشد و نباید تنگ یا خیلی گشاد باشد در هنگام پوشیدن کت و شلوار به سه معیار اصلی کت توجه کنید یعنی سرشانه، قد کت و قد آستین. پیشنهاد میشود یک سایز بزرگ تر و یک سایز کوچیک تر از سایزی که فروشنده لباس به شما میدهد امتحان کنید تا در مورد سایز خود مطمئن شوید.
انتخاب کراوات یکی از مهم ترین قسمت های خرید کت و شلوار دامادی می‌باشد. در انتخاب کراوات باید به رنگ کت و شلوار و پیراهن توجه کنید. کراوات دامادی نباید خیلی شلوغ باشد بیشتر سعی کنید کراواتی انتخاب کنید که ساده باشد یا طرح خیلی ریز داشته باشد. دومین نکته که در خرید کت و شلوار باید دقت کنید این است که اگر کت و شلوار تیره انتخاب میکنید سعی کنید کراواتی هم رنگ خود کت شلوار انتخاب کنید برای مثال اگر کت و شلوار شما مشکی می‌باشد رنگ کراوات شما باید مشکی باشد. میتوانید با کت و شلوار مشکی کراوات زرشکی استفاده کنید ولی در صورتی که شما مهمان عروسی باشید نه داماد!!!!

همچنین اگر برای مراسم نامزدی و عقدی، به دنبال یک بهترین سالن عقد هستید، بازدید از لیست سالن عقد سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل کت و شلوار داماد برای سالن عقد 2022

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما: