بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای تزیین شله زرد میتونید از خلال بادام و پسته و دارچین و همچنین گل سرخ استفاده کنید. چون طبع کلی شله زرد به خاطر برنج سرده، گرمای دارچین معتدلش میکنه. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین شله زرد جلب می نماییم. 

alt

تزیین شله زرد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین شله زرد " تزیین شله زرد با پودر نارگیل + تزیین شله زرد با دارچین و خلال بادام مهمترين نكته اينكه برنج شله زرد بهتره نیم دونه باشه ولی میتونید از برنج کامل هم استفاده کنید فقط کمی زمان پختش بیشتر میشه و حدود یکی دو پیمانه آب بیشتری میبره. و در نهايت شايد برنجش بيشتر مشخص بشه تو شله زرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شله زرد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین شله زرد 1401

برای تزیین شله زرد میتونید از خلال بادام و پسته و دارچین و همچنین گل سرخ استفاده کنید. چون طبع کلی شله زرد به خاطر برنج سرده، گرمای دارچین معتدلش میکنه.برای اینکه شله زردتان ته نگیرد بعد از اضافه کردن شکر باید دائماً شله زرد را هم بزنید. یک نکته خیلی مهم هم این است که هر چقدر می خواهید شله زردتان قوام داشته باشه باید بگذارید اول برنجتان به حالتی غلیظتر از آن چیزی که می خواهید شله زردتان باشد برسد، و بعد شکر را اضافه کنید، چون بعد از اضافه کردن شکر شله زرد یک کمی شل تر از حالتی که برنج خالی تان داشته می شود.

اگر شله زرد به مقدار کم درست می کنید می توانید شله زردتان را بعد از آماده شدن داخل ظرف پیرکس بکشید و برای چند دقیقه داخل فر بگذارید تا آب آن کشیده شود. می توانید پس از آماده شدن شله زرد بر روی شعله پخش کن به مدت ۳۰ دقیقه بگذارید تا آب آن کاملا کشیده شود. در مرحله آب کشی استفاده از دم کنی تمیز خیلی می تواند مفید باشد.

تزیین شله زرد 2022

alt

عکس تزیین شله زرد مجلسی 

alt

انواع تزیین شله زرد با دارچین 

alt

انواع تزیینات شله زرد

alt

عکس تزیین شله زرد با شابلون 

alt

نحوه تزیین شله زرد با شابلون

alt

عکس تزیین شله زرد قالبی 

alt

عکس تزیین شله زرد ماه رمضان 

alt

نحوه تزیین شله زرد

alt

عکس تزیین شله زرد با گل محمدی

alt

نحوه تزیین شله زرد نذری

alt

انواع شابلون تزیین شله زرد 

alt

عکس تزیین شله زرد با دارچین 

alt

انواع مدل تزیین شله زرد

alt

عکس تزیین شله زرد نذری 

alt

عکس انواع تزیین شله زر

alt

عکس تزیین شله زرد ساده 

alt

تزیین شله زرد نذری

alt

مدل تزیینات شله زرد  

alt

تزیین شله زرد با دارچین

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: