بنر
بنر
بنر
بنر
در تمامی مهمانی ها، چه جشن تولد، جشن نامزدی، عروسی یا سالگرد ازدواج یکی از هیجان انگیزترین بخش های مراسم، کیک است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین کیک با خامه جلب می نماییم. 

alt

تزیین کیک با خامه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین کیک با خامه " تزیین کیک با خامه در خانه | تزیین کیک با خامه بدون ماسوره | تزیین کیک با خامه صبحانه و شکلات | فیلم آموزش تزیین کیک با خامه | تزیین کیک با خامه صبحانه | تزیین کیک با خامه دو رنگ | تزیین کیک با خامه قنادی | فیلم تزیین کیک با خامه و شکلات کیک به عنوان یک دسر پرطرفدار و بسیار خوشمزه در اشکال و طعم های مختلف تهیه می شود. یکی از نکاتی که موجب چشمگیری کیک در مهمانی می شود تزیین آن است. برای تزیین کیک روش ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین کیک با خامه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین کیک با خامه 1401

برای تزیین کیک با خامه نیاز به ماسوره، قیف، پالت، استند یا گردان کیک دارید. ماسوره ها در نوع ها و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند. معمولاً در دو نوع پلاستیکی و استیل وجود دارند. اگر استفاده زیادی از ماسوره دارید و دوست دارید که کارتان تمیزتر و حرفه ای تر باشد، ماسوره از جنس استیل گزینه مناسب تری است. البته اگر بار اول به نتیجه دلخواه نرسیدید اصلاً مایوس نشوید این کاملاً طبیعی است. حتی حرفه ای ترین افراد هم روزی فقط یک مبتدی بودند، پس از برداشتن قدم اول نترسید و بسیار زیاد تمرین کنید تا در این زمینه حرفه ای شوید. برای تمرین روی یک سطح صاف و تمیز با ماسوره مورد نظر شکوفه بزنید.
 تزیین کیک با خامه سفید و شکوفه های رنگارنگ در این مدل بسیار ساده و جذاب برای تزیین کیک با خامه، چون بخش زیادی از کیک مشخص است بنابراین خامه کشی تمیز بسیار مهم است. سپس برای تزیین کیک از خامه های رنگی استفاده شده است. برای تهیه خامه رنگی کافی است رنگ های خوراکی مدنظر خود را تهیه کنید و هر کدام را در یک کاسه جداگانه با خامه فرم گرفته ترکیب کنید سپس هر کدام را داخل یک قیف جداگانه با ماسوره مناسب بریزید و به آرامی و با حوصله شروع به شکوفه زدن روی کیک کنید. اگر در حین کار حس کردید کیک و خامه در حال شل شدن هستند، کار را متوقف کنید کیک را برای چند ساعت در یخچال بگذارید تا سفت شود و مجداً از یخچال خارج کنید و کار شکوفه زدن را ادامه دهید. برای زیباتر شدن می توانید از سنگ های رنگی خوراکی نیز استفاده کنید.

تزیین کیک با خامه 2022

alt

فیلم تزیین کیک با خامه و شکلات 

alt

بنر

تزیین کیک با خامه قنادی  

alt

تزیین کیک با خامه 1401 

alt

تزیین کیک با خامه در خانه 

alt

تزیین کیک با خامه بدون ماسوره    

alt

تزیین کیک با خامه صبحانه و شکلات  

alt

فیلم آموزش تزیین کیک با خامه  

alt

تزیین کیک با خامه صبحانه 

alt

تزیین کیک با خامه دو رنگ  

alt

عکس تزیین کیک با خامه و شکلات

alt

تزیین کیک با خامه قنادی  

alt

عکس تزیین کیک با خامه رنگی

alt

تزیین کیک با خامه و ژله 

alt

عکس تزیین کیک با خامه صبحانه

alt

تزیین کیک با خامه بدون ماسوره 

alt

عکس تزیین کیک با خامه ساده

alt

عکس تزیین کیک با خامه و ژله

alt

تزیین کیک با خامه و شکلات  

alt

عکس تزیین کیک با خامه و میوه

alt

تزیین کیک با خامه سفید 

alt

عکس تزیین کیک با خامه کم

alt

تزیین کیک با خامه قنادی آماده 

alt

تزیین کیک با خامه رنگی 

alt

تزیین کیک با خامه صبحانه 

alt

عکس تزیین کیک با خامه و فوندانت 

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(21 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز