بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
گمان می‌رود چشم‌زخم باعث بدشانسی یا رخداد بد می‌شود. بسیاری از فرهنگ‌ها معتقدند که دریافت چشم بد باعث بدبختی یا آسیب خواهد شد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ناخن با طرح چشم نظر جلب می نماییم. 

alt

ناخن با طرح چشم نظر با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" ناخن با طرح چشم نظر " طرح چشم نظر روی ناخن پا | جدیدترین طرح ناخن چشم نظر | ناخن چشم نظر | طرح چشم نظر روی سفال | کاشت ناخن طرح چشم گربه ای | ناخن طرح دار | طرح ناخن نوشته | طرح ناخن چشم نقلی همچنین اعتقاد به چشم‌زخم همواره بر آن است که تنها برخی افراد استثنایی (مثلاً در هر شهر یکی دو نفر) دارای چنین خاصیتی هستند و می‌توانند دیگران را چشم بزنند. اما گسترش چنین اعتقادی به همه افراد، زمینهٔ بدبینی شهروندان به یکدیگر را فراهم می‌کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن با طرح چشم نظر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ناخن با طرح چشم نظر 1401

 علاوه بر ریشه داشتن در باورهایمان, شکل و ظاهر زیبای آن مورد توجه قرار گرفته و باعث شده تا خانم ها برای طراحی ناخن خود از آن استفاده نمایند.
امیرالمومنین نیز آن را از حقایق نظام عالم معرفی کردند و می فرمایند (العین حق ) یعنی چشم زدن حق است و در ادامه می گویند (و الرقی حق) و توسل به دعا برای رفع آن حق است. 
با تامل در سخن امیرالمومنین؛ فرد مومن و مسلمان برای در امان ماندن از چشم زخم باید اقداماتی انجام دهد اما متاسفانه برخی افراد راه حل های خرافی ای را انتخاب می کنند که نه تنها ریشه در اسلام و سبک زندگی دینی ما ندارد بلکه گاه باعث پیروی از  عقاید شیطان نیز پرستی می‌شود.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

ناخن با طرح چشم نظر 2022

alt

طرح ناخن چشم نقلی 

alt

طرح ناخن نوشته  

alt

ناخن طرح دار  

alt

ناخن با طرح چشم نظر 1401 

alt

طرح چشم نظر روی ناخن پا 

alt

جدیدترین طرح ناخن چشم نظر 

alt

ناخن چشم نظر   

alt

طرح چشم نظر روی سفال    

alt

کاشت ناخن طرح چشم گربه ای 

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: