بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این سبک آرایش ، چشمها کشیده و زاویه دار می شوند به طوری که انتهای چشم به سمت بالا کشیده می شود و ظاهری فوق العاده جذاب برای چشم ایجاد می کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای خط چشم روباهی جلب می نماییم. 

alt

خط چشم روباهی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" خط چشم روباهی " خط چشم سگی | اموزش خط چشم روباهی | خط چشم آهویی | خط چشم روباهی برای پلک افتاده | خط چشم گربه ای | خط چشم روباهی نازک | خط چشم جدید | آرایش چشم روباهی خط چشم روباهی باید بسیار نازک باشد و در امتداد خط مژه کشیده شود. یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع خط چشم این است که تا قسمت مرکزی چشم امتداد پیدا می‌کند و در کل خط مژه کشیده نمی‌شود. البته برای زیبایی بیشتر می‌توان با یک خط بسیار نازک، قسمت داخلی چشم را به مرکز چشم متصل کرد. در واقع در این سبک آرایش چشم، تاکید برگوشه خارجی و داخلی چشم است. به این صورت چشم حالت کشیده تری پیدا می‌کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل خط چشم روباهی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

خط چشم روباهی 1401

سایه در آرایش چشم روباهی بسیار محو و ملایم است. از آنجایی که در این نوع آرایش، تاکید بر قسمت خارجی و داخلی چشم است، بنابراین سایه بیشتر در قسمت خارجی پلک کار می‌شود.
برای اینکه خط چشم شما ظاهر تمیزتر و جذابتری داشته باشد،‌ می‌توانید با یک گوش پاک کن یا براش کوچک، اطراف خط چشم را با استفاده از کانسیلر یا میسلارواتر تمیز کنید.
برای زیباتر و ظریفتر نشان دادن این خط چشم ، می توانید دور چشم خط چشم خود را که کشیده اید با گوش دارای نوک تیز و مقداری آب میسلار تمیز کنید تا ظاهر جذاب و تمیز تری برای آرایش چشم روباهی شما ایجاد کند.
نکته اصلی در این مدل آرایش چشم مشخص و زاویه دادن گوشه داخلی چشم و همچنین گوشه خارجی چشم با خط چشم مشکی است تا موقعیت کشیده و بلندی برای چشم ایجاد کرده و توهمی روباه مانند برای شما ایجاد کند.
 

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

خط چشم روباهی 2022

 خط چشم روباهی 1401

alt

خط چشم سگی 

alt

اموزش خط چشم روباهی 

alt

خط چشم آهویی  

alt

خط چشم روباهی برای پلک افتاده    

alt

خط چشم گربه ای  

alt

خط چشم روباهی نازک 

alt

خط چشم جدید 

alt

آرایش چشم روباهی   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(47 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز