بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آرایش چشم گربه ای شاید یکی از میکاپ های چشمی باشد که تقریبا همه دوست دارند حداقل یکبار آن را تجربه کنند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای خط چشم گربه ای جلب می نماییم. 

alt

خط چشم گربه ای با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" خط چشم گربه ای "  خط چشم گربه ای دخترانه | خط چشم گربه ای کوتاه | خط چشم گربه ای جدید | خط چشم گربه ای به چه چشمی میاد | خط چشم گربه ای برای پلک افتاده | آموزش خط چشم گربه ای | خط چشم گربه ای دخترانه کوتاه | طرز استفاده از شابلون خط چشم گربه ای / گربه ها چشم های بسیار زیبایی دارند که برای کشیدن خط چشم می توان از آن ها الهام گرفت اما برای کشیدن خط چشم گربه ای می توان راه حل های بهتری نیز به کار گرفت. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل خط چشم گربه ای فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

خط چشم گربه ای 1401

برای کشیدن خط چشم گربه ای اول باید فرم و حالت چشم مان را در نظر بگیریم. چشم هایمان درشت است یا ریز؟ پلک مان پف دار و افتاده است یا بلند؟ حالت بادامی دارد یا گرد و درشت و…
 

چشم های گرد و درشت بسیار زیبا هستند اما اگر نحوه ی آرایش کردنمان درست نباشد، درشت بودن چشم بیشتر از چیزی که در واقع هست خود را نشان می دهد که اصلا خوشایند نخواهد بود. این افراد برای زیباتر شدن باید خط چشم دنباله دار بکشند تا کشیده تر به نظر برسد. پس شمایی که چشم هایتان درشت و گرد است باید ابتدا قسمت انتهایی چشم تان بکشید و بعد تا اواسط چشم تان، آن را ادامه دهید و لازم نیست بخش ابتدایی چشم تان را خط چشم بکشید. برای شما خط چشم های رنگی هم خیلی مناسب و خاص است و باعث می شود توجه ها از بزرگی و درشتی چشم کم شود و به رنگ خط چشم تان معطوف شود و به کشیدگی حالت چشم تان هم کمک می کند.
اگر چشم هایتان مثل چشم های مردم آسیای شرقی و ژاپنی ها است در اصل فضای زیادی برای خط چشم کشیدن ندارید پس بهتره از خط چشم مایع استفاده کنید و به سراغ مداد مشکی برای خط چشم کشیدن نروید.
کسانی که چشم های کوچکی دارند باید با ترفندهای آرایشی سعی کنند چشم هایشان درشت تر جلوه دهند. برای این کار می توانید دو دنباله در ادامه ی چشم تان بکشید. اول دنباله ی بالایی را بکشید، البته در دنباله دار کردن خط چشم تان نباید افراط کنید. یک دنباله ی کوچک کافیست. برای کشیدن دنباله ی دوم از وسط خط پایینی چشم تان خط چشم بکشید و به موازات خط بالایی آن را تا خارج از چشم تان ادامه دهید.

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

خط چشم گربه ای 2022

alt

خط چشم گربه ای 1401

alt

خط چشم گربه ای دخترانه 

alt

خط چشم گربه ای کوتاه

alt

خط چشم گربه ای جدید     

alt

خط چشم گربه ای به چه چشمی میاد 

alt

خط چشم گربه ای برای پلک افتاده   

alt

آموزش خط چشم گربه ای 

alt

خط چشم گربه ای دخترانه کوتاه 

alt

طرز استفاده از شابلون خط چشم گربه ای 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(43 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز