بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ سبز از رنگ هایی محسوب میشود که شما می توانید استایل های بی نظیری را در تمام طول سال با استفاده از آن خلق کنید و با خیال راحت، اکسسوری های سبز رنگتان را در تمام طول سال بکار بگیرید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو سبز جلب می نماییم. 

alt

مانتو سبز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سبز " مانتو سبز یشمی | مانتو سبز روشن | مانتو سبز فسفری | مانتو سبز یشمی تیره | عکس ست مانتو سبز یشمی | مانتو سبز کتی | مانتو سبز دریایی | مدل مانتو سبز یکی از استایل هایی که همیشه مد است، استایل مونوکروم می باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که ست کردن رنگ های انتخابی ما برای لباس باتوجه به ۲ پارامتر یعنی رنگ پوست و موقعیت نسبی رنگها نسبت به هم تعيين میشود. توصیه ی ما اینست که افراد سبزه از رنگ های خنثی استفاده نکنند و یا رنگ اکثر لباس هایشان خنثی نباشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سبز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سبز 1401

جالب است که بدانید از نظر قانون جذب، برخی طیف های رنگی سبزی مثل یشمی نشان از وجود قدرت و اقتدار در افراد می باشد.
یکی از رنگ های اصلی که میتوانید به راحتی آنرا با هر رنگی ست کنید، رنگ مشکی می باشد. از این جهت رنگ مشکی یکی از رنگ های کاملاً رسمی برای ست با مانتو سبز محسوب میشود.
اگر دلتان می‌خواهد امروز مانتوی سبز رنگتان را بپوشید و استایلی کژوال داشته باشید، بهتر است به سراغ یک شال یا روسری سفید و یا سبز و سفید و یک جفت کفش اسپرت سفید بروید. شلوار کتان سفید رنگ و یا جین سورمه‌ای این استایل را به خوبی کامل می‌کند. این ترکیب رنگ، بهترین انتخاب برای قرارهای دوستانه است.
ترکیب دو رنگ ارغوانی و سبز بسیار روشن است. بنابراین اگر یک مانتوی سبز روشن دارید می‌توانید از شال و روسری ارغوانی برای ایجاد یک استایل زیبا، منحصر به فرد و باشکوه استفاده کنید.
رنگ سبز به سادگی با رنگ‌های خنثی ترکیب می‌شود. رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خوبی با سبز ترکیب می‌شود. اگرچه رنگ خاکی با بیشتر ته‌رنگ‌های رنگ سبز همخوانی هوبی دارد اما بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است. بنابراین اگر مانتوی سبز زیتونی دارید، پیشنهاد کمدا به شما شال یا روسری خاکی، نارنجی و کرم رنگ است.

مانتو سبز 2022

alt

مانتو سبز 1401 

alt

مانتو سبز یشمی 

alt

مانتو سبز روشن 

alt

مانتو سبز فسفری   

alt

مانتو سبز یشمی تیره 

alt

عکس ست مانتو سبز یشمی    

alt

مانتو سبز کتی  

alt

مانتو سبز دریایی 

alt

مدل مانتو سبز  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(31 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: