بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از راه های طبیعی تمیزی ناخن ها به صورت کاشت ناخن یا روی ناخن های طبیعی استفاده از روش فرنچ ناخن است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل فرنچ ناخن 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل فرنچ ناخن 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل فرنچ ناخن 2022 " مدل فرنچ ناخن جدید | مدل فرنچ ناخن رنگی | فرنچ ناخن گرد | فرنچ ناخن تیز | ناخن فرنچ سفید | فرنچ ناخن کوتاه | فرنچ صورتی ناخن | مدل ناخن فرنچ دخترانه  بر خلاف سایر روشهای طراحی و کاشت ناخن مثل کاشت ماربل، پودری، آکواریومی و .... روش فرنچ ناخن بسیار طبیعی و جذابی به ناخن های خانم های می دهد. انواع فرنچ ناخن به صورت برچسب فرنچ ناخن، با لاک ژل ناخن، برای ناخن های پا، با استفاده از قلم و .... انجام می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرنچ ناخن 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل فرنچ ناخن 2022

برای کسانی که دچار شکنندگی ناخن هستند و می خواهند ناخن های تمیزی داشته باشند این روش یکی از بهترین و طبیعی ترین روش ها است.فرنچ ناخن یک طراحی مناسب انواع مناسبت ها است و انواع مختلفی از ساده تا مجلسی دارد که به نمونه های مختلف آن در قسمت های بعد توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما می پردازیم.
برچسب‌های گرد یا به شکل لبخند به شما کمک می‌کند تا فرنچ ناخن خود را انجام دهید. این برچسب‌ها به سادگی روی انتهای ناخن می‌چسبند و سپس با لاک سفید پر می‌شوند. پس از خشک شدن لاک سفید، این برچسب‌ها به راحتی از ناخن‌ها جدا خواهند شد.
روش کاشت و طراحی فرنچ یک روش کلاسیک طراحی ناخن کشور فرانسه است که بسیار پرطرفدار بوده است. چند مورد از مزایای فرنچ ناخن نسبت به سایر مدل های دیگر طراحی و کاشت ناخن:

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل فرنچ ناخن 2022

alt

بنر

مدل فرنچ ناخن 2022 

alt

مدل فرنچ ناخن جدید   

alt

مدل فرنچ ناخن رنگی 

alt

فرنچ ناخن گرد 

alt

فرنچ ناخن تیز   

alt

ناخن فرنچ سفید 

alt

فرنچ ناخن کوتاه 

alt

فرنچ صورتی ناخن 

alt

مدل ناخن فرنچ دخترانه     

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها