بنر
بنر
بنر
بنر
برای تهیه شله زرد زعفرانی مجلسی برخی برنج نیم دانه را توصیه می کنند و بعضی هم ترجیح می دهند از برنج کامل استفاده کنند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین شل زرد جلب می نماییم. 

alt

تزیین شل زرد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین شل زرد "  تزیین شله زرد نذری | تزیین شله زرد با دارچین بدون شابلون | تزیین شله زرد ساده و زیبا | تزیین شله زرد با پسته | تزیین شله زرد با دارچین و خلال بادام | تزیین شله زرد با دارچین و نارگیل | تزیین شله زرد با دارچین ساده | تزیین شله زرد بدون شابلون پیش از هرکاری باید شله زرد را آماده کنید. بهتر است برای پخت آن از برنج نیم دانه استفاده کنید. همچنین مقدار آب مورد نیاز را نیز بنابر نوع برنج و لعابی که پس می دهد بریزید. مراقب باشید که شله زرد خیلی آبکی یا سفت نباشد. تزیین شله زرد در هر دو حالت می تواند دچار مشکل شود. معمولا برای برنج های نیم دانه ایرانی نسبت ده به یک برای آب و برنج مناسب است. البته این مقدار هم دقیق نیست و به قلق برنج ستگی دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شل زرد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین شل زرد 1401

برای اینکه شله زردتان ته نگیرد بعد از اضافه کردن شکر باید دائماً شله زرد را هم بزنید. یک نکته خیلی مهم هم این است که هر چقدر می خواهید شله زردتان قوام داشته باشه باید بگذارید اول برنجتان به حالتی غلیظتر از آن چیزی که می خواهید شله زردتان باشد برسد، و بعد شکر را اضافه کنید، چون بعد از اضافه کردن شکر شله زرد یک کمی شل تر از حالتی که برنج خالی تان داشته می شود.
اگر شله زرد به مقدار کم درست می کنید می توانید شله زردتان را بعد از آماده شدن داخل ظرف پیرکس بکشید و برای چند دقیقه داخل فر بگذارید تا آب آن کشیده شود. می توانید پس از آماده شدن شله زرد بر روی شعله پخش کن به مدت ۳۰ دقیقه بگذارید تا آب آن کاملا کشیده شود. در مرحله آب کشی استفاده از دم کنی تمیز خیلی می تواند مفید باشد.

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین شل زرد 2022

alt

ط تزیین شله زرد بدون شابلون 

alt

تزیین شل زرد 1401  

alt

تزیین شله زرد نذری 

alt

تزیین شله زرد با دارچین بدون شابلون 

alt

تزیین شله زرد ساده و زیبا  

alt

تزیین شله زرد با پسته   

alt

تزیین شله زرد با دارچین و خلال بادام 

alt

تزیین شله زرد با دارچین و نارگیل 

alt

تزیین شله زرد با دارچین ساده   

alt

تزیین شله زرد بدون شابلون 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها