بنر
بنر
بنر
بنر
پاییز فصل رنگهاست و ایده‌های بسیار متنوع و زیبایی را می‎‌توان روی طراحی ناخن پاییزی اعمال کرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن پاییزی جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن پاییزی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن پاییزی جدید " ژلیش ناخن پاییزی | مدل ناخن پاییزی دخترانه | مدل ناخن پاییزی 2022 | مدل ناخن جدید | طرح ناخن پاییزی روباه | کاشت ناخن پاییزی | طرح ناخن پاییزی مینیمال | کاشت ناخن نارنجی جیغ پاییز فصل رنگهاست و ایده‌های بسیار متنوع و زیبایی را می‎‌توان روی طراحی ناخن پاییزی اعمال کرد همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن پاییزی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن پاییزی جدید 1401

یکی از مشکلات خانمها حین لاک زدن آغشه شدن پوست اطراف ناخن به لاک است، پس بهتر است قبل از شروع کار مقداری وازلین به اطراف ناخن بزنید تا در پایان کار به راحتی لاکهای اضافی را نیز پاک کنید.
مناسبترین رنگها برای طراحی ناخن پاییزی رنگهایی مانند، زرد، نارنجی، قرمز و قهوه‌ای هستند.
استفاده روزانه از مرطوب کننده را برای دستها و پاها فراموش نکنید. با این کار علاوه بر آبرسانی به پوست خود موجب مرطوب سازی ناخن و اطراف آن و عدم شکنندگی آنها می‌شوید.  طراحی ناخن پاییزی بهتر است از رنگهای متضاد و برای بیس کار از رنگهای تیره، مانند قهوه ای استفاده کنید.
این روزها ست کردن استایل با آرایش صورت و حتی ناخنها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. استفاده از طراحی ناخن پاییزی در فصل پاییز سبب جذاب بودن استایل شما می‌شود. البته باید مراقب باشید که زیباسازی ناخنها به طور مستقیم روی سلامت ما تأثیر دارد و باید تقویت و مراقبت از آنها را نیز فراموش نکنید.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن پاییزی جدید 2022

alt

کاشت ناخن نارنجی جیغ 

بنر

alt

طرح ناخن پاییزی مینیمال  

alt

کاشت ناخن پاییزی  

alt

طرح ناخن پاییزی روباه  

alt

مدل ناخن جدید  

alt

مدل ناخن پاییزی 2022  

alt

مدل ناخن پاییزی جدید 1401  

alt

ژلیش ناخن پاییزی 

alt

مدل ناخن پاییزی دخترانه   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها