بنر
بنر
بنر
بنر
وقتی به فصل‌های سرد نزدیک می‌شویم، اگر طرف‌دار مد و ترندهای روز باشید بیش از هر وقت دیگری احساس می‌کنید . در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن پاییزی دخترانه جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن پاییزی دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن پاییزی دخترانه " طرح ناخن دخترانه | طرح ناخن پاییزی 20222 | طرح ناخن پاییزی ساده | طرح ناخن پاییزی روباه | ژلیش ناخن پاییزی | طرح ناخن جدید | طرح ناخن دخترانه شیک | طرح ناخن پاییزی مینیمال روشن‌تر از نارنجی پاستلی، نارنجی روشن است که انتخابی خوب برای زنانی است که می‌خواهند ظاهرشان را شیک و زنانه بکنند. می‌توانید کل ناخن‌های خود را نارنجی روشن کنید یا بین آن از رنگ زرد و قرمز نیز استفاده کنید. این‌طوری تناسب آن با رنگ پاییز بیش از پیش احساس می‌شود. اگر به دنبال رنگ‌هایی هستید که نارنجی را با آن ست کنید پیشنهاد ما به شما رنگ سفید، مشکی، خنثی و بژ است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن پاییزی دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن پاییزی دخترانه 1401

یاسی یکی از رنگ‌های زیبایی است که جزء رنگ ناخن مدرن پاییزی به حساب می‌آید. دلیلش هم نرمی و رنگ پریدگی آن است. بنفشی روشن که مناسب برای مراسم‌های رسمی زنانه یا مراسم ازدواج است. این رنگ ناخن نشان‌دهنده عشق و وفاداری نیز می‌تواند باشد. اگر به دنبال رنگی ظریف برای ناخن خود می‌گردید تا با آن میزانی که عزیزانتان را دوست دارید را نشان دهید، این رنگ بهترین انتخاب خواهد بود.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن پاییزی دخترانه 2022

alt

طرح ناخن پاییزی مینیمال

alt

طرح ناخن دخترانه شیک  

alt

طرح ناخن جدید  

alt

ژلیش ناخن پاییزی  

alt

طرح ناخن پاییزی روباه  

alt

طرح ناخن پاییزی ساده  

alt

طرح ناخن پاییزی 20222  

alt

طرح ناخن دخترانه 

alt

مدل ناخن پاییزی دخترانه 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها