بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و مدل مو کوتاه زنانه 1402 ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

مدل مو کوتاه زنانه 1402 با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مو کوتاه زنانه 1402 " مدل مو کوتاه زنانه 1402 |  مدل موی کوتاه زنانه 1402 | مدل کوتاهی مو زنانه 1402 | مدل کوتاهی مو دخترانه 1402 | مدل موی کوتاه زنانه سال 1402 مو را تقسیم بندی کنید. تکنیک های تقسیم بندی، شامل چهار، پنج و هفت قسمت است، که می توانید در دوره های آموزشی بیاموزید. البته ممکن است مدل های متفاوت دیگری در دوره ها ببینید، زیرا هر جایی اصول و قواعد خودش را دارد. تقسیم بندی هفتایی انجام دهید که شامل قسمت بالای سر، قسمت راست و چپ، راست و چپ تاج سر، راست و چپ پشت گردن. برای شروع و قیچی کردن، مقدار کمی مو را به صورت شل حدودا 1.5 سانت رها می گذاریم.
 ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو کوتاه زنانه 1402 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مو کوتاه زنانه 1402

مدل موی کوتاه پیکسی را امتحان کنید، یک مدل پشت کوتاه می تواند گردی صورت شما را کم کند ، اگر یک مدل موی بلندتر می خواهید، یک مدل موی لایه لایه داشته باشید و موهایتان را موج دار کنید، اگر واقعاً طرفدار سبک های جدید هستید، سعی کنید آن را به سبک آشفته درست کنید و یا لایه های جلو موهای خود را بلندتر از پشت موهایتان کنید.
زمانی که موهای خود را کوتاه می کنید ، باید لایه های بافت مو را در نظر داشته باشید . زمانی که آرایشگر موهای شما را کوتاه می کند، قبل از هرچیز آن را صاف می کند. پس مثلاً اگر موهای بیش از حد فری دارید ، باید تا حدی آن را کوتاه کنید که درحالت فر بودن نیز مورد پسند شما واقع شود و بیش از کوتاه به نظر نرسد.
صورت مربع : برای لطیف نشان دادن این نوع صورت بهتر است از چتری های باریک و سبک مواج استفاده کنیم. بهتر است چتری های مستقیم و موهای صاف برای این نوع صورت استفاده نکنیم.

مدل مو کوتاه زنانه 1402

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها