بنر
بنر
بنر
بنر

سیاست های رفتاری دخترانه برای جذب آقایان چیست؟ چگونه از سیاست رفتاری دخترانه برای به دست آوردن آقایان استفاده کنیم؟ سیاست دخترانه برای جذب کردان چگونه است؟ سیاست های دخترانه قبل از ازدواج چیست؟ اگر در رابطه ای هستید که حس می کنید باید از چیزی که هستید جدی تر گرفته شوید و مرد مورد علاقه را بیشتر شیفته خود کنید با ما همراه باشید!

هیچ کس منکر قدرت سیاست خانم ها نمی شود و نمی تواند هم بشود! اگر می خواهید از سیاست زنانه خود در به دست آوردن قلب طرف مقابل استفاده کنید این مطلب مختص شماست.

alt

سیاست های رفتاری دخترانه برای جذب آقایان که کس دیگری به شما نمی گوید!

قبول کنید که سیاست های رفتاری دخترانه شما تاثیرگذار است!

قبل از هرچیزی باید قدرت خود را بپذیرید و باور داشته باشید که می توانید با سیاست، یعنی رفتار درست و واکنش های صحیح و به جا به چیزی که در نظر دارید برسید. در واقع اولین قدم سیاست دخترانه داشتن اعتماد به نفس و باور کردن خودتان است. یک دختر با اعتماد به نفس با کمک احساسات و هیجاناتی که دارد محیطی جذاب و دلنشین برای اطرافیانش می سازد. از این رو در قدم اول به عنوان یک خانم، قدرت زنانه تان را بپذیرید و با درباره توانایی هایی که دارید به یک باور قلبی برسید.

بنر

استقلال و فاصله خود را در رابطه حفظ کنید

از نظر آقایان زنان مستقل، بسیار جذاب تر خانم های دیگر هستند. دوما اینکه مردها اکثرا دوست دارند زمانی را برای خود داشته باشند. شما به عنوان یک خانم باید بدانید که تا زمانی که این تفریحات به رابطه عاطفی صدمه نمی زند، انجام آن ها هیچ موردی نیست. پس در رابطه عاطفی باید بدانید که زمانی را برای خود و برنامه های شخصی داشته باشید و به خاطر رابطه عاطفی ای که دارید، دوستان خوب و برنامه های قبلی خود را کنار نگذارید؛ دوما اجازه دهید فرد مقابلتان هم زمانی را به خود اختصاص دهد و برنامه های شخصی خودش را داشته باشد. در واقع یکی از سیاست های دخترانه این است که بیش از حد به طرف مقابل نچسبید و تمام وقت او را با تماس، پیامک و شبکه های مجازی نگیرید. اجازه دهید دلش برای شما تنگ شود و خودش هم برای داشتن ارتباط با شما تلاش کند.

زیباترین خودتان باشید

زیبا بودن مهم ترین خصیصه یک خانم است و باید بدانید که هر خانمی با هر وضعیت ظاهری، دارای زیباترین حالت است. باید تعریف واقعی زیبایی را بدانید، زیبایی به معنای تغییر دادن نیست بلکه به معنای بهتر به نظر رسیدن خودتان است. زمانی را برای رسیدن به خودتان درنظر بگیرید، مرتب و آراسته باشید و سعی کنید تا جایی که می توانید اصول شیک پوشی را هم رعایت کنید. با این کار می توانید روی طرف مقابل تاثیر بگذارید و علاوه بر جذب او نشان دهید خودتان را دوست دارید و برای خود ارزش قائلید.

من قوی ترم یا تو، نداریم!

سیاست زنانه بازی من قوی ترم یا تو نیست، بلکه این است که بدانید در هر مواقع چگونه رفتار کنید و چگونه واکنش نشان دهید تا حرفتان به قول معروف برو داشته باشد. همانطور که درست نیست همیشه کوتاه بیایید و در مواقع بحث یا صحبت در حال معذرت خواهی باشید، این که مدام در حال قدرت نمایی و خط و نشان کشیدن هم باشید اصلا صحیح نیست. برای مثال وقتی او با اعتماد به نفس کامل درباره موضوعی مثل ورزش صحبت می کند دانسته های او را زیر سوال نبرید و مدام در حال تلاش برای نشان دادن این که من بیشتر و بهتر از تو می دانم نباشید. اجازه دهید مرد شما، پیشتان احساس قدرت کند تا بتواند خودش را به رابطه ای که دارید نزدیک تر بداند.

تعریف و تمجید از او معجزه کننده است!

تعریف کردن از آقایان به معنای واقعی معجزه می کند! هر از گاهی از ویژگی های او (هرچند کوچک) قدردانی کنید. با این که نشان می دهید به تلاش های او برای رابطه تان نیز واقف هستید و او را شارژ می کنید تا کارهای بهتری برای شما انجام دهد. اگر تعریف کردن و تحسین کردن را نادیده بگیرید با خودش می گوید دلیلی ندارد که خودم را خسته کنم. پس یکی از مهم ترین سیاست های دخترانه در رابطه این است که از او، مهارت هایش و کارهایی که برای شما و رابطه تان انجام می دهد قدردانی کنید.

پر از انرژی های مثبت و خوب باشید

یکی دیگر از سیاست های دخترانه برای جذب مردان این است که کاریزماتیک باشید! افراد کاریزماتیک همیشه یک انرژی مثبت مخفی دارند و آن را ساطع می کنند. مهم ترین جذابیت های زنان، انرژی و نشاط آن هاست. با این که در رابطه شما باید در زمان خوشی و ناخوشی با هم باشید، اما در صورتی که دائما در رابطه از زندگی، دیگران و دنیا شکایت کنید تبدیل به کوهی از انرژی منفی خواهید شد و حسابی او را از خود فراری می دهید. دوستان این موضوع بسیار مهم است که طرف مقابل در رابطه از شما حس خوب بگیرد. اگر مشکل جدی دارید ابراز کنید اما هر روز در باره آن صحبت نکنید. نیاز نیست هر روز از این که مدیرتان در شرکت از شما بیشتر از حد ممکن کار می کشد پیش او شکایت کنید، بلکه فقط مشکلتان را حل کنید و اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشتید با او درمیان بگذارید. پس اگر غرغرو هستید همین حالا فکری برایش بکنید.

او را با کس دیگری مقایسه نکنید

شاید باورتان نشود اما بعضی از خانم ها مقایسه کردن مرد مورد علاقه شان را با شخص دیگری سیاست می دانند که باعث می شود او برای بهتر شدن تلاش کند. اما این کار بسیار آسیب زننده است و در صورتی که این عادت را دارید همین لحظه باید آن را ترک کنید.

مردها در تحقیقات هم بارها ثابت کرده اند که از مقایسه شدنشان با دیگران واقعا متنفرند و باعث می شود از شخص مقایسه کننده تا جای ممکن فاصله بگیرند. حتی رابطه های بسیاری به خاطر همین موضوع بهم خورده! پس مقایسه نکنید و اگر ویژگی که دوست دارید در او ببینید را ندارد، از روش دیگری استفاده کنید. برای مثال گفتن این جمله: (نویدو دیدی/ خیلی خوشتیپه و لباس های قشنگی میپوشه. کاش توهم مثل اون بودی!) ویران کننده است! می توانید با سیاست دخترانه خود این جمله را بگویید: (به نظرم این مدل لباس خیلی بهت بیاد و خوشتیپ ترت کنه! نظرت چیه امتحانش کنیم؟)

به خانواده ها احترام بگذارید

قانون طلایی رابطه های احساسی این است که: “احترام والدین طرف مقابل را حفظ کنید”. اگر هنوز با خانواده طرف مقابل ارتباطی ندارید وقتی صحبت از آن ها می شود لبخند بزنید و هرگز ویژگی یا مشخصاتی که درباره آن ها به شما می گوید را به تمسخر نگیرید. از ضعف های خانوادگی او به عنوان یک نقطه ضعف استفاده نکنید. اگر هم با والدین و اعضای دیگر خانواده طرف مقابل رابطه دارید هرگز پشت سر آن ها با طرف مقابل صحبت نکنید و او را مجبور نکنید طرف یکی را بگیرد. در صورتی که مشکلی در روابط شما با خانواده او به وجود آمد سعی کنید با نهایت آرامش و سیاست آن را پشت سر بگذارید و طرف مقابل را تا جای ممکن میان خود قرار ندهید.

 

خب، این ها مهم ترین مواردی بودند که در سیاست های دخترانه در رابطه برای جذب آقایان توانستیم به شما بگوییم. اگر حس می کنید موردی هست که از دستمان در رفته در بخش نظرات به شما بگویید تا با کمک خودتان مطلب کامل تری داشته باشیم!به این مطلب امتیاز دهید:
(85 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ف ع چهارشنبه, 10 خرداد 1402

    خییییلی عالی لطفا هر روز در سایت به اینگونه مسایل اختصاص دهید با سپاس


بهترین ایده ها