بنر
بنر
بنر
بنر

چگونه لطافت دخترانه داشته باشیم؟ چگونه ظرافت دخترانه داشته باشیم؟ ظرافت دخترانه در رفتار و حرکات چگونه است؟ دنیایی که خانم ها باید به اندازه آقایان در زندگی و جامعه تلاش کنند باعث شده بعضی از لطافت های دخترانه در افراد کمرنگ تر شود، این موضوع چیز بدی نیست اما بیایید واقع بین باشیم که بعضی از خانم ها حس می کنند رفتارها و حرکاتشان ظرافت ندارد و دوست دارند بیشتر به ویژگی های دخترانه نزدیک شوند. با ما همراه باشید تا به مواردی که باعث می شود روح لطف دخترانگی خود را حفظ کنید اشاره کنیم.

چگونه لطافت دخترانه داشته باشیم؟ حفظ ظرافت دخترانه با 9 روش بدون ردخور!

alt

شوخ باشید

حتما شما هم در کلاس، محل کار و ... دخترانی را دیده اید که در عین دخترانگی و ظریف رفتار کردن شوخ و بامزه هستند و دیگران از وقت گذراندن با آن ها لذت می برند. در جمع ها و برخورد با دیگران خیلی خشک و رسمی رفتار نکنید! خنده رو باشید و لبخندتان را همیشه حفظ کنید.

مودب باشید و مراقب تیکه کلام ها باشید!

تیکه کلام شما چیست؟ عزیزم؟ عزیز دلم؟ اگر تیکه کلامی دارید که کمی ضمخت است و بیشتر توسط آقایان استفاده می شود بهتر است در استفاده از آن تجدید نظر کنید، برای یک دختر خیلی ظاهر خوشی ندارد که از صحبت های بسیار عامه و مردانه استفاده کند. مودب بودن بهترین شرط دخترانگی است و برای داشتن لطافت دخترانه بیشترین کمک را به شما می کند.

بنر

آرایش ملیح

این بسیار مهم است که متناسب با هر محیطی آرایش کنید و به خودتان برسید. آرایش برای دانشگاه را با آرایش برای عروسی اشتباه نگیرید و متناسب با رنگ پوست و فرم صورتتان از خط چشم، رژ و ... استفاده کنید. داشتن یک ارایش ملایم با یک رژ لب یا تینت لب با رنگ شاد مثل صورتی، کالباسی و ... به شما ظاهری دخترانه تر می بخشد.

اکسسوری ها

برای داشتن یک ظاهر دخترانه و حفظ کردن لطافت دخترانه خود اکسسوری ها را مورد توجه قرار دهید. دستبندها، النگو، و از همه مهمتر گوشواره های دخترانه و ظریف به شما ظاهر دخترانه می بخشند و باعث می شوند روح دخترانه شما نمود بیشتری پیدا کند.

شیک و تمیز باشید و به رنگ لباستان نیز توجه کنید

اگر همیشه از رنگ مشکی در استایل خود استفاده می کنید برای مدتی هم که شده تنوع دهید و رنگ های شاد مثل زرد، صورتی، نیلی و ... را جایگزین کنید. علاوه بر این سعی کنید همیشه لباس و کفش هایتان تمیز باشد.

alt

عاشق خودتان، صورتتان و بدنتان باشید!

خودتان را دوست داشته باشید زیرا بدنتان آن چیزی است که شما را به یک دختر تبدیل می کند، اگر نیاز دارید لاغر تر شوید یا کمی بیشتر حجم بگیرید حتما با روش های سالم مثل باشگاه و رژیم های اصولی این کار را انجام دهید.

کفش های دخترانه را امتحان کنید!

قبول داریم که کتونی راحت تر از همه چیز است اما باید بدانید که کفش های دخترانه، صندل و کفش های پاشنه دار (با پاشنه هرچند کم) علاوه بر بخشیدن ظاهر دخترانه به شما باعث می شود حرکات آهسته تر و ظریف تری در راه رفتن و حرکت کردن نشان دهید.

وسایل فانتزی دخترانه

لوازم تحریر، آرایش و حتی اکسسوری های دخترانه زیادی این روزها در بازار هستند که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند. استفاده از این لوازم زیبا و فانتزی شما را به سمت دخترانه رفتار کردن مشتاق تر می کند و باعث می شود دخترانه و ظریف تر هم به نظر برسید.

در کیفتان چه دارید؟

جالب است که بدانید هر شخص با توجه به وسایلی که همیشه به همراه دارد، شخصیت پیدا می کند. همیشه یک کیف دستی هرچند کوچک با خودتان همراه داشته باشید و لوازمی مثل دستمال جیبی، عطر جیبی و ... را در آن به همراه داشته باشید. این موضوع یکی دیگر از مهمترین مواردی است که در حفظ لطافت دخترانه به شما کمک می کند.

 

این هم از مقاله نکته های دخترانه رفتار کردن، شما با کدام بخش بیشتر موافق هستید؟ خوشحال می شویم در بخش نظرات به ما در کامل تر کردن این مطلب کمک کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(41 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ناشناس يكشنبه, 24 ارديبهشت 1402

    جالب بود


عناوین جذاب امروز