بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
دانستن انتظارات مردان از رابطه جنسی میتواند به داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش کمک زیادی کند. انتظارات مردان از رابطه جنسی را در این بخش سوربان بخوانید.

رابطه جنسی یکی از ارکان مهم زندگی زناشویی است. اهمیت این موضوع سبب میشود بیشتر روی آن و کیفیت آن تمرکز کنیم. برای بهبود کیفیت رابطه جنسی با همسر خود ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که او در این رابطه از ما چه انتظاری دارد و چه چیز هایی در سکس میتواند او را خوشحال کنند.
بسیاری از این موارد کاملآ سلیقه ایست و باید درباره آنها با همسر خود صحبت کنید اما سوربان قصد دارد در این مقاله شما را با یک چارچوب کلی آشنا کند.

در رابطه جنسی مردان از زنان چه انتظاری دارند؟

نیازهای جنسی مردان

مردها دارای تفکرهای جنسی مختلفی هستند که از نیازهای روحی و روانی و غرایز آنها سرچشمه می‌گیرد. برخلاف تصور بیشتر زنان که فکر می‌کنند مردها به راحتی ارضا شده و رابطه جنسی برای آنان صرفا یک ارضای جسمی است، روابط جنسی برای مردان تنها به معنای ارضای جسمی نیست و ارضای روحی و روانی است که می‌تواند آنها را به سرحد لذت رسانده و رابطه زناشویی را نیز تحکیم بخشد. در نتیجه برای ارضا شدن روحی باید خواسته‌های ذهنی مرد نیز تامین شود. این خواسته‌های ذهنی ممکن است کاملا متفاوت از شخصیت فرد باشد.

انتظار مردان از زنان در روابط جنسی

به طور کلی در طول رابطه مردان انتظاراتی از شریک خود دارند که برخی از آنان شامل موارد زیر می‌شود.

1- خوش بو بودن

خوشبو بودن تمام بدن و به خصوص ناحیه واژن و آلت تناسلی یکی از خواسته‌های مهم مردان است که شاید تاکنون آن را از ترس و عدم انتقاد پذیری شما مطرح نکرده باشند. برای رفع این مشکل حتما پیش از برقراری رابطه جنسی به حمام رفته تا بدن تمیز و خوشبویی داشته باشید.

2- پیشنهاد رابطه از سوی خانم‌ها

اینکه همیشه مردان باید شروع کننده رابطه جنسی باشند، هیچ قاعده ضروری نیست و مردان هم دوست دارند که گاهی خانم‌ها پیشنهاد دهنده رابطه جنسی باشند. پس بد نیست که گهگاهی شما شروع کننده رابطه باشید و همسرتان را تحریک کنید. مطمئن باشید که اگر یک بار این کار را امتحان کنید متوجه می‌شوید که او نیز استقبال کرده و واکنش خوبی نشان خواهد داد.

3- خودتان باشید

مردها دوست دارند که زن، زنانگی و ظرافت خود را حفظ کند و چنین زنی را تحسین می‌کنند. آرایش کردن و رسیدن بیش از حد به خود برخلاف تصور عموم، چندان برای مردان جذاب نیست. اکثر مردان زنانی را دوست دارند که از ظاهر واقعی خود احساس رضایت داشته باشند.

4- سکس دهانی

مردان از از رابطه جنسی دهانی لذت برده و تحریک می‌شوند. مکیدن آلت تناسلی مردان با فشاری که بر روی آن ایجاد می‌کند موجب تجمع خون در بافت‌های آلت می‌شود و برای آنها لذت بخش خواهد بود و به این طریق برانگیخته می‌شوند. البته هر شکل از رابطه جنسی باید با رضایت کامل هر دو طرف انجام شود.

5- عدم تظاهر به ارضا شدن

تظاهر به ارضا شدن نکنید. زنان فکر می‌کنند که برای حفظ غرور مردان لازم است که تظاهر کنند ارضا شده‌اند اما این طور نیست و مردها این تظاهر را متوجه خواهند شد. پس اگر ارضا نشده‌اید به او اجازه بدهید این را متوجه شده و سعی کند که واقعا شما را ارضا نماید.

در رابطه جنسی مردان از زنان چه انتظاری دارند؟

برخی از رفتارهای ناخوشایند برای مردان هنگام رابطه جنسی

گاز گرفتن

پوشیدن لباس خواب‌های کهنه و قدیمی

بوی ناخوشایند بدن

صرف زمان بیش از حد برای آرایش کردن و پوشیدن لباس خواب پیش از برقراری رابطه جنسی

امر و نهی کردن. در طول رابطه جنسی سعی نکنید که دائما او را کنترل کنید.

دراز کشیدن و بی حرکت ماندن. سعی کنید شما نیز در حین سکس حرکت داشته باشید و با ریتم حرکات همسرتان هماهنگ باشید.

خوابیدن. اگر خسته هستید، سکس نکنید، خوابیدن وسط سکس واقعا آزار دهنده است.

حرف زدن از رابطه جنسی. پس از اتمام رابطه جنسی همسرتان را سوال باران نکنید که رابطه جنسی مطابق میلت بود یا نه؟

سخن پایانی

برخی خانم‌ها فکر می‌کنند که همه مردها از یک چیز لذت می‌برند و مشابه هم هستند، در صورتی که هر فردی شخصیت منحصر به فرد و نیازهای خاص خودش را دارد. بنابراین بهتر است در حین رابطه جنسی هم انتظارات خود را بیان کرده و هم از همسرتان بخواهید خواسته‌ها و انتظاراتش را مطرح کند. مطمئن باشید که این کار به بهتر شدن رابطه شما کمک خواهد کرد.

امیدواریم که خواندن این مطلب به تصحیح درک شما از نیازهای جنسی و انتظار مردان از زنان در روابط جنسی کمک کرده باشد، اگر در این زمینه و مبحث نقطه نظر خاصی دارید می‌توانید آن را با ما و سایر خوانندگان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: مجله ستارهبه این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید


نظرات شما:

جدیدترین ها

پیشنهادها برای شما

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات الماسی شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهران