بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

چگونه بر حس شکست عشقی غلبه کنم؟ برای بعضی از افراد تمام شدن یک رابطه عاطفی یا در اصطلاح شکست عشقی موضوع بسیار حاد و زجر آوریست.
سوربان در این مقاله راهکار هایی را برای راحت تر سپری کردن این دوره از زندگی ارائه کرده است. برای اطلاع از این راهکار ها، با ما همراه باشید.

چگونه بر حس شکست عشقی غلبه کنیم؟

1- فکر نکردن به عشق‌تون

سعی کنید به عکس‌های عشق خود، هدیه‌هایی که به شما داده، یا هر گونه یادگاری دیگری از او نگاه نکنید و سعی کنید از رفتن به مکان‌هایی که با هم به آنجا می رفتید خودداری کنید. همه این‌ها از عوامل تولید حس اشتیاق مرتبط با دوپامین و احساسات سرخوردگی در فرد است.

2- از تکرار افکار وسواسی پرهیز کنید

شما می‌توانید هنگامی که شروع به فکر کردن به عشق‌تان می‌کنید یک تابلوی بزرگ ورود ممنوع را در ذهن خود تصور کنید، اما یک گوشه ننشینید و بخاطر عشق خود غمگین نباشید. فعالیت‌هایی را که باعث می‌شوند حواس شما از این مسئله پرت شود انجام دهید، مانند مرتب کردن کمد، کار با کتاب رنگ آمیزی کاهش استرس و یا تماس گرفتن با یک دوست.

3- ورزش کنید

بدوید، پیاده‌روی کنید، باشگاه بروید یا در یک کلاس یوگا ثبت نام کنید، یا به یک برنامه گروهی ملحق شوید. این ورزش‌ها به شما احساس بهتری داده، سرتان را گرم می‌کند، و حتی ممکن است افراد و فعالیت‌های جدیدی را وارد زندگی شما کند. این کارها همچنین می‌تواند به شما انرژی بیشتری داده و در غلبه بر افسردگی به شما کمک کند. ورزش کردن همچنین منجر به آزادسازی هورمونی در مغز شما شده که می‌تواند باعث ایجاد احساس خشنودی شود. این کارها می‌تواند حتی باعث جریان دوپامین در شما نیز شود.

4- به تمام بخش‌های بد رابطه قبلی خود فکر کنید

همه ما تمایل داریم رابطه از دست رفته را به حالت ایده‌آل در بیاوریم، اما شما می‌توانید این رابطه از دست رفته را با فکر کردن عمدی به زمانی که عشق‌‌تان رفتار احمقانه‌ای داشته یا به نیازهای شما بی‌توجه بوده، جبران کنید.

منبع: رادیو عشقبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها

پیشنهادها برای شما

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات الماسی شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهران