بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

کتاب هایی که هر دختری باید بخواند

بهترین کتاب هایی که برای مطالعه مناسب دختران هستند معمولا در 2 بخش داستانی و توسعه‌فردی(انگیزشی) خلاصه می‌شوند. کتاب های رمان و داستانی همواره جذابیت بسیاری برای دختران دارند و کتاب‌هایی که در زمینه انگیزشی و رشد شخصی مناسب دختران عزیز سرزمین ما هستند تا در زندگی شخصی خود تغییرات مثبت ایجاد کنند و به اهداف و خواسته‌های شخصی دست پیدا کنند.

کتاب خواندن همانند سریال دیدن است، شما می‌توانید در عین حال که یک کتاب داستانی را مطالعه می‌کنید، برای روز بعد کتابی توسعه‌فردی مطالعه کنید و مثل یک سریال روزانه یک بخش از هر کتاب را مطالعه کنید.

در ادامه این مطلب 5 کتابی که هر دختری باید بخواند را به شما معرفی می‌کنیم:

 1. کتاب اول عاشق خودت باش
 2. خودت باش دختر
 3. داستان من (مرلین مونرو)
 4. راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن
 5. سرگذشت ندیمه

معرفی کتاب اول عاشق خودت باش

کتاب اول عاشق خودت باش نوشته مارک رکلاو یکی از بهترین کتاب ها برای هر دختری است تا عزت نفس و اعتماد به نفس خودش را تقویت کند. این کتاب در دوره 30 روزه قصد دارد شمارا عاشق خودتان کند تا ابتدا عشق درونی را احساس کنید و خودرا بابت کمبودها و نواقص احتمالی مورد سرزنش قرار ندهید.

اول عاشق خودت باش یکی از کتاب های پرفروش روانشناسی در سال 1402 در ایران بوده است که توسط نشر یوشیتا منتشر شده است.

معرفی کتاب خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر نوشته ریچل هالیس است. ریچل یکی از برترین نویسندگان زن در زمینه کتاب‌های انگیزشی و توسعه فردی مخصوص خانم‌ هاست که هدف شخصی اش کمک به دختران و زنان در سراسر دنیا است.

کتاب خودت باش دختر شامل داستان های مختلف از مشکلات گوناگون شخصی خود نویسنده و نحوه برخورد با این مشکلات است.

ریچل هالیس معتقد است که نباید با افعال منفی خودتان را خطاب کنید، به خودتان نگویید من چاق هستم و این سرنوشت من است. هرچیزی در این دنیا امکان‌پذیر است و می‌توانید هرزمان تغییر کنید، کافیست عزت نفس خود را بازیابی کنید.

معرفی کتاب داستان زندگی من مرلین مونرو

داستان زندگی من کتابی درباره سرگذشت مرلین مونرو یکی از مشهورترین زنان تاریخ است که در هالیوود شهرت بسیاری داشت. این کتاب توسط خود مرلین مونرو نوشته شده است و از دوران کودکی وی در پرورشگاه تا زمانی که به شهرت رسید را به تحریر درآورده است.

مرلین مونرو در مورد چالش های مختلف زن بودن و مبارزات شخصی اش با فقر، ناامنی و تنهایی، همچنین مشکلات زنانه در دنیایی مردانه این کتاب را نوشته است.

اگر قصد دارید از زندگی این شخصیت مشهور هالیوودی اطلاعاتی کسب کنید که درون شما تغییرات مهمی ایجاد کند، مطالعه این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

کتاب هایی که هر دختری باید بخواند

معرفی کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن

کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن توسط ملیسا هلسترن نوشته شده است. این کتاب بر اساس فلسفه زندگی یکی از محبوب‌ترین و زیباترین نمادهای هالیوودی است.

راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن با تاکید بر سادگی و ظرافت زنانه و مهربانی، راهکارهایی را برای پرورش این ویژگی‌ها و رسیدن به جایگاه انسانیت در عین شهرت را بیان می‌کند.

اگر دختری با سن +15 سال هستید پیشنهاد می‌کنیم این کتاب جذاب که توسط نشر میلکان منتشر شده را مطالعه کنید.

کتاب هایی که هر دختری باید بخواند

معرفی کتاب سرگذشت ندیمه

سرگذشت ندیمه یکی از رمان های برتر دنیا است که هر دختری باید بخواند، این رمان توسط مارگارت اتود یکی از بزرگترین نویسندگان داستانی دنیا نوشته شده است و محوریتی زنانه دارد.

سرگذشت ندیمه داستان جامعه‌ای است که در آن زنان و دختران بسیار محدود هستند و انجام اکثر کارها برای زنان ممنوع است و عملا جایگاهی مانند برده دارند.

داستان سرگذشت ندیمه در شهر کمریج است که بعد از ترور شدن رئیس جمهور وقت، انقلابی شکل می‌گیرد و در این دولت جدید هیچ قانون مشخصی وجود ندارد و زنان هیچ جایگاهی در جامعه ندارند.

این رمان مهیج یکی از خواندنی ترین رمان‌های دنیا با محوریت دختران و زنان است.

راهنمای خرید اینترنتی کتاب‌هایی که هر دختری باید بخواند

درصورتی که قصد تهیه کتاب های معرفی شده در این مطلب را دارید، تنها دو روش برای خرید کتاب وجود دارد:

 • خرید حضوری با مراجعه به کتابفروشی‌های سطح شهر
 • خرید اینترنتی کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

در روش اول برای مراجعه حضوری به کتابفروشی های سطح شهر و تهیه کتاب مشکلاتی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • صرف هزینه برای رفت و آمد به کتابفروشی
 • صرف زمان جهت پیدا کردن کتاب دلخواه در کتابفروشی های مختلف
 • خرید حضوری از کتابفروشی شامل تخفیف نمی‌شود
 • میزان تنوع کتاب ها در یک کتابفروشی محدود است
 • اطلاعاتی درباره کتاب های مختلف در دسترس نیست
 • محدودیت زمانی برای مراجعه به کتابفروشی وجود دارد
 • امکان مشاهده نظرات کسانی که کتاب را مطالعه کردند وجود ندارد

اما در روش دوم، خرید اینترنتی کتاب می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد که شامل موارد زیر است:

 • خرید کتاب با تخفیف های ویژه انجام می‌شود
 • کتاب ها با ارسال رایگان به شما تحویل داده می‌شوند
 • برای خرید آنلاین کتاب نیازی به صرف وقت و هزینه جانبی ندارید
 • تنوع کتاب ها در کتابفروشی اینترنتی بسیار گسترده است
 • درباره کتاب ها اطلاعات مختلفی از جمله "نقد و معرفی" در اختیار شما قرار می‌گیرد
 • محدودیت زمانی ندارد و در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید کتاب دلخواه خود را بخرید
 • امکان مشاهده نقد و نظرات دیگر کاربران وجود دارد
 • پشتیبانی و مشاوره تلفنی آنلاین‌شاپ پاسخگوی سوالات شما است
 • امکان مقایسه نسخه‌های مختلف بر اساس مشخصات کتاب‌ها وجود دارد
 • از بخش معرفی کتاب ها می‌توانید بر اساس نیاز شخصی کتاب‌های جدید را انتخاب کنید

مزایای خرید آنلاین کتاب نسبت به خرید حضوری کتاب قطعا هر شخصی را ترغیب به سفارش آنلاین کتاب می‌کند، اما آیا خرید اینترنتی کتاب به همین سادگی است؟ پاسخ قطعا "خیر" است.

به دلیل وجود بیش از 1000 کتابفروشی آنلاین در ایران پیدا کردن فروشگاهی که همه خدمات مورد نظر را به کاربران ارائه کند امری بسیار دشوار است، در این بخش تحقیقات لازم را برای شما انجام دادیم تا برای خرید کتاب نیازی به جستجو در مورد "بهترین کتابفروشی اینترنتی" و پیدا کردن آن نداشته باشید.

در ادامه 3 سایت برتر در زمینه خرید کتاب را به شما معرفی می‌کنیم:

 • طاقچه taaghche.com

 اگر در طول روز زمان کافی برای مطالعه کتاب ندارید و قصد دارید در مسیر رسیدن به محل کار یا هنگامی که سوار مترو هستید، یا حتی قبل از خواب کتاب بخوانید، می‌توانید با تهیه نسخه الکترونیکی یا صوتی کتاب از طریق تلفن همراه خود به متن کتاب دسترسی داشته باشید. در این حالت شما نسخه فیزیکی کتاب را دریافت نمی‌کنید و تنها به نسخه الکترونیکی دسترسی پیدا خواهید کرد. ، انتخاب با شماست که با پرداخت هزینه یک کتاب، آن را در دستان خود لمس کنید یا اینکه از طریق موبایل مطالعه کنید.

 • کتابراه ketabrah.ir

این سایت نیز مشابه طاقچه است. اگر قصد تهیه و دانلود نسخه الکترونیکی کتاب هارا دارید کتابراه و طاقچه از برترین سایت های خرید و دانلود کتاب الکترونیکی و صوتی هستند، برای دسترسی به کتاب ها در کتابراه باید اپلیکیشن مخصوص این سایت را نصب کنید و با پرداخت هزینه کتاب به فایل آن در تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.

کتابفروشی آنلاین سراج بوک یکی از بهترین سایت های خرید آنلاین کتاب است که تخفیف های مختلفی تا 70 درصد از روی قیمت جلد کتاب را ارائه می‌کند. برای خرید "نسخه چاپی" کتاب ها می‌توانید به سراج بوک مراجعه کنید و کتاب دلخواه خود را با تخفیف و ارسال رایگان سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید. در سراج بوک هیچ‌گونه کتاب الکترونیکی فروخته نمی‌شود و همه کتاب‌ها "فیزیکی" هستند و از طریق پست پیشتاز به دست شما می‌رسند تا لذت مطالعه و ورق زدن کتاب‌ها را با تخفیف ویژه تجربه کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز