بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

رپورتاژ آگهی/محتوای تبلیغاتی/ در فرهنگ ایران و ایرانی اجرای هر مراسم با آداب و رسوم خاص خود انجام می گیرد مثلا پهن کردن سفره هفت سین در عید نوروز با هفت عنصر متفاوتی که در سفره چیده می شود معنای خاص خودش را دارد و هریک از اجزاء سنبل یک آرزو و نشانه یک مهم است. سیب نشانه سلامتی ، سکه نشانی رزق و روزی و ...

سفره عقد آکواریم خاطره

یکی از مراسم زیبای رایج در کشور ایران مراسم عقد کنان است که در آن عروس و داماد برسر سفره های زیبا  با چندین نماد که هر کدام به یک نشانه است می نشیند و به یک عمر باهم بودن آری می گویند.
در سفره عقد گردو،فندق و بادام می گذارند به نشانه باز بودن و پر بار بودن سفره زندگی زوجین نان نشانه برکت است و نبات نشانه شیرین کامی زندگیشان . تخم مرغ سنبل باروری و زایش است و اسپند برای دور ماندن از چشم نظر حسودان . قرآن مجید حکمی است برای طلب ثمن و برکات الهی و سجاده گواهی است برپای بودن عروس و داماد به اصول دین و تبرک آن. نقل نشانه شیرینی زندگی و سکه به معنای پرروزی بودن آنهاست . در آئینه نگاه می کنند تا دلی همچون آئینه صاف و زلال داشته باشند و شمع برافروخته در شمعدانها را سنبل گرمی و زندگی عروس و داماد میدانند. همچنین میوه های رنگ به رنگ چیده شده در ظرف سنبلی از موهبت های رنگارنگ الهی و نعمت های طبیعی است.

سفره عقد و سالن عقد خاطره
بر سر عروس و داماد قند می سانید که نشانه فرو باریدن خوشبختی برسر آنان و در دهان یکدیگر عسل می گذارند تا در آینده مایه شیرین کامی و دل آرامی یکدیگر باشند و در نهایت حلقه مهر وعشق و تعهد بر انگشت هم می کنند تا برای ابد در کنار هم خوشبخت یاشند.

در فرهنگ زیبای باستانی ایران همیشه آب قابل احترام بوده است زیرا مظهر پاکی و روشنایی بوده و علاوه بر آن مهریه خانوم حضرت فطمه زهرا  میباشد که همین خصوصیت بر ارادت ایرانیان  به آب که مایه حیات است افزوده است به این منظور  معمولا آبی را به نشانه روشنائی و پاکی زندگی و خوش یمنی در سفره عقد جای میدهند .
امروزه اکثر زوجین خواستار برگذاری مراسم عقدکنانشان در دفتر ازدواج  هستند.

دفتر ازدواج با سفره عقد
دفتر ازدواج که سفره عقد کاملی را دارا باشد و در عین زیبائی از تمامی امکانات بهره مند باشد.یکی از سالن های عقد زیبای واقع در شرق تهران که سفره زیبا و یگانه ای را در خود جای داده است سالن عقد خاطره نام دارد که با طراحی زیبا وبهره مندی از هفت آکواریوم مملو از آب و ماهی و نورپردازی خیره کننده جزء برترین سالنهای عقد تهران  به شمار می رود. سفره عقد کامل خاطره برروی این هفت آکواریوم به طوری طراحی شده است که حس  زندگی و روشنائی آب را در ذهن تداعی میکند و صدای حرکت آب آکواریوم ها آرامش و امنیت خاصی را به ارمغان می آورد.
در این سفره تمامی اجزای لازم به صورتی زیبا چیده شده است واز هر نظر بینظیر است.
یرای جدیدترین مطالب و تصاویر به http://www.salonaghd.ir/ مراجعه فرمایید.

دفتر ازدواج شیکبه این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: