بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

در چاپ، کاغذ گلاسه معمول تر و مرسوم تر هست اما کاغذ تحریر هم برای برخی از کسب وکارهای دیگر متداول هست، همچنین از لحاظ تعداد رنگ بکار رفته، کار تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ و پنج رنگ رایج هست. در زمینه ی چاپ بروشور و کاتالوگ در اصطلاح چاپ کاری ای که عکس داشته باشد یک رنگ محسوب میشه و رنگهای متالیز هر کار رو رنگ پنجم میگن.

چاپ گندم با تیمی مجرب و حرفه ای تمامی سفارشات چاپی شما رو با کیفیتی در خور برند تجاریتان به چاپ خواهد رساند. از انواع چاپ میشه به چاپ دیجیتال یا چاپ افست نیز اشاره کرد. در چـاپ کاتـالوگ افست نیز باید به مات یا براق بودن کاغذ بر اساس سایز های موجود و نوع کاغذ مصرفی، انتخاب گرماژ توجه نمود. وضوح تصویر دی پی آی 300 در طراحی میشهد در چاپ کیفیت چشمگیری ایجاد میکنه. مینیمم تعداد صفحات در چـاپ کـاتالوگ 8 صفحه هست. یکی از عوامل مهم در کارایی و موثر بودن جذب مخاطب با کاتالوگ، زمان و نحوه ی توزیع اون است که میبایست مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

چنانچه خواستار چاپ فوری در زمان بسیار محدودی هستید، چاپ دیجیتال بهترین روش برای مرتفع ساختن این لزوم هست. در این نوع چاپ کـاتالوگ فوری که با دستگاه چاپ مخصوص به خود انجام میشه، رنگ ها بر روی صفحه ی مورد نظر پاشیده میشوند. خیلی از مشتریان گرامی که چاپ کاتالوگ و بروشور خود رو در مجموعه چاپ گندم به چاپ رسانده اند، طراحی کاتالوگ رو نیز به دستان پرتوان کادر خلاق اون سپرده اند.

اهمیت این موضوع که کاتالوگ دفترچه ای شما و طراحی اون به یک جا سفارش داده بشه، بسیار قابل توجه. چرا که طراحانی که از چاپ سر رشته ای نداشته باشند، نمیتونن اون گونه ای که باید تصویری که از طرح مورد نظر خود رو دارند به واقعیت تبدیل کنند. در نظر بگیرید برای چاپ بروشور سه لت خود، طراحی خاصی رو در نظر گرفتید ولی در نتیجه چاپی، چاپ با رنگی متفاوت مشاهده میکنین. این امر به این علت است که قابلیت ها و ریزه کاری هایی که در صنعت چاپ وجود دارند شامل چارچوبی میشوند که خیلی اوقات خلاقیت هایی که در طراحی صورت میگیره، خارج از این چارچوب قرار میگیرند.

اطلاعات چاپ پاپ آپ

پاپ آپ استند نمایشگاهی یک سازه استاندارد برای نمایشگاه های تجاری و تبلیغاتی و به طور کلی در هر جایی که نیاز به نمایش به طرح یا مفهوم در ابعاد بزرگ باشه است. هر جا که از سازه پاپ آپ استفاده کنید میتونید به همراه آن از انواع دیگر سازه های نمایشگاهی مثل استند رول آپ ، استند ایکس ایستاده و یا میز کانتر نمایشگاهی استفاده کنید. چاپ پاپ آپ نمایشگاهی به خاطر ابعاد بزرگی که دارد تاثیری ویژه ای در نمایش و بزرگ‌نمایی محصول یا خدمات دارد. استند پاپ آپ سازه ای محبوب و پرطرفداره چرا که قابل حمل بوده، بسیار ساده نصب میشن و به میزان زیادی فضای غرفه یا محل نمایش رو پوشش میدن. بنابراین برای برپایی غرفه نمایشگاهی یا برگزاری یک مراسم انتخاب بسیار مناسبیه که بتونید هم محصول یا خدمات رو با بزرگترین ابعاد ممکن نمایش داده و هم به فضای غرفه یا محل برگزاری مراسم جلوۀ زیبایی ببخشید.

یکی از عوامل مهم در چاپ کاتالوگ در نظر گرفتن بودجه و هزینه مورد نظر است. قبل از اقدام به فرایند چاپ کاتالوگ، شما باید یک ایده مالی برای تخصیص دادن به کار داشته باشید. دانستن هزینه های چاپ کاتالوگ و بروشور میشهد بسیار در استفاده عاقلانه از بودجه تان به شما کمک کند. صاحبان کسب و کار اغلب از طریق چاپ کاتالوگ و ارائه اون، بهترین معاملات محصولات خود رو انجام میدهند، از عوامل مؤثر در هزینه های کاتالوگ: ابعاد کار، نوع کاغذ، گراماژ کاغذ ،تعداد رنگ، خط تا، تیراژ، روکش، نوع صحافی و هزینه بسته بندی و ارسال است. به طور معمول صفحات جلد کاتالوگ از کاغذ گلاسه 250 و 300 گرم و صفحات داخلی گلاسه 150 و 170 گرم هست ،سایز پرمصرف خشتی، A5 A4 به دو صورت عمودی و افقی هست، که صحافی اون بصورت منگنه ساده یا لوپ و در صفحات بالاتر چسب گرم هست، خدمات تکمیلی: سلفون، یو وی موضعی و سیلندری، برش و قالب خاص، لوگو برجسته، نقره کوب، رنگ پنجم و... در سفارشات قابل انجام هست، تعرفه و لیست قیمت چاپ افست کاتالوگ ارائه شده شبکه چاپ در تیراژ حداقل 500 عدد هست، جهت کاهش هزینه و تعرفه هر جلد تیراژ 2000 و 5000 توصیه میشه، شبکه چاپ آماده ارائه خدمات به مشتریان با قیمت چاپ مناسب و کیفیت بالا هست.

چاپ کاتالوگ و گلاسه مشاغل

چاپ کارت های ویزیت: یک قطعه زنده از تاریخ چاپ

هنگامیکه برای نخستین بار با مشتریان آینده نگر یا همکاران تجاری خود ملاقات میکنین، ایجاد صمیمیت و تاثیرگذاری فوق العاده، بسیار اهمیت داره. با وجود این که امروزه ابزارهای دیجیتالی و فضای مجازی همه گیر شده، هنوز هم چاپ کارت ویزیت متعلق به قرن هفدهم جایگاه پر نفوذ خود رو حفظ کرده. برا سفار چاپ کارت ویزیت اینجا را کلیک کنید.

 

ارزانترین چاپ کاتالوگ چگونه انجام میشه؟

چاپ کاتالوگ اغلب بصورت چاپ افست انجام میشه و اگه بصورت افست و در تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا انجام بشه، دارای کیفیت بالا و قیمت ارزانتری نسبت به چاپ دیجیتال هست.

 

فوری ترین زمان برای چاپ کاتالوگ چقدر است؟

اغلب به شما پیشنهاد میکنیم که برای چاپ کاتالوگ از چاپ اختصاصی کاتالوگ استفاده کنید که هم کیفیت بالایی داره و هم زمان طولانی ترین برای تولید اون صرف میشه. اما اگه نیاز به چاپ کاتالوگ ارزان و فوری تر دارید میتونید از چاپ عمومی کاتالوگ استفاده کنید.

 

حداقل تیراژ چاپ کاتالوگ چقدر است ؟

شما میتوانید چاپ کاتالوگ خود رو در تعداد ۵۰ تا و بوسیله چاپ دیجیتال انجام دهیم. اما این نکته رو فراموش نکنید که چاپ دیجیتال کیفیت پایین تر و قیمت بالاتری نسبت به چاپ افست داره.

 

سایز چاپ کاتالوگ اغلب چقدر است ؟

سایز چاپ کاتالوگ اغلب سایز A4ه. چاپ کاتالوگ رو میتوان بصورت مربعی سایز ۱۹ در ۱۹ یا سایز A3 نیز چاپ کرد.

 

نخستین بار در قرن هفدهم افراد سلطنتی و رده بالای جامعه ی فرانسه، اقدام به استفاده از کارت های ویزیت کردند. این کارت ها برای شناساندن افراد به اعضای خانواده ی سلطنتی به کار میرفت. هم چنین اگه افرادی به ملاقات پادشاه میان و او در قصر حضور نداشت این کارت ها که از طرف پادشاه بود و پیغامی روی اون نوشته شده بود در محل خاصی در قصر قرار میگرفت تا افراد از اون ها بهره ببرند. این کارت ها اغلب بزرگ تر از کارت های ویزیت امروزی بودند.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها