بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

 خرید اینترنتی عینک دودی اصل | خرید آنلاین عینک آفتابی اصل

برای سفارش آنلاین عینک دودی اصل باید چندین مساله مختلف را مدنظر داشته باشید تا بتوانید متناسب‌ترین گزینه را با توجه به سلیقه و سبک زندگی خود انتخاب کنید.

در خریدهای حضوری، این امکان برای مشتری مهیاست که انواع مختلفی از عینک‌ها را روی صورت خود امتحان و در نهایت، مناسب‌ترین مدل را انتخاب کند. اما در خرید اینترنتی چنین فرصتی وجود ندارد. بنابراین، برای اینکه بتوان عینک مناسب خریداری کرد باید پیش از سفارش چندین موضوع را مورد توجه قرار داد. مثلا شما باید اول فرم صورت خود را بشناسید، یا از قبل مشخص کنید که عینک دودی را برای چه منظوری می‌خواهید و سپس عدسی عینک را بر اساس نیازتان انتخاب کنید.

اما مهم‌تر از همه این است که از فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید؛ تا مطمئن باشید که کالای اصل خریداری می‌کنید. عینک آفتابی اصل، کالای ارزان‌قیمتی نیست که بتوان در خرید آن ریسک یا اشتباه کرد. به همین خاطر مسایلی که در زیر نوشته‌ایم را رعایت کنید تا علاوه بر خرید اینترنتی ایمن و مطمئن، متناسب‌ترین مدل را هم بر اساس شکل صورت، رنگ پوست و سبک زندگی خود انتخاب کنید.

 

سفارش آنلاین عینک دودی بر اساس فرم صورت

برای سفارش آنلاین عینک دودی ، اولین کاری که باید انجام دهید، توجه به فرم صورت است. شما باید عینک را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید.

بر اساس یک قانون کلی، فریم عینک بهتر است ویژگی‌های تکمیل‌کننده‌ی فرم صورت شما را داشته باشد. به این معنی که اگر صورتتان گرد است، بهتر است سراغ عینک‌های چهارگوش بروید تا عینک باعث شود که گردیِ صورت کمتر دیده شود. به این ترتیب، با کمک عینک آفتابی می‌توانید چهره جذاب‌تری برای خود بسازید.

ما در زیر به طور خلاصه فرم‌های مختلف صورت را معرفی کرده‌ایم و نوشته‌ایم که چه فریم‌هایی برای آن مناسب است:

صورت مستطیلی

طول صورت بیشتر از عرض آن است. اکثرا فاصله‌ی گونه تا خط فک زیاد است و بینی کشیده‌ای دارند.

 • عینک دودی مناسب صورت مستطیلی: فریم‌هایی خلبانی، ویفرر، کلاب‌مستر، گرد، چندضلعی، گربه‌ای، بیضی و پروانه‌ای برای این فرم صورت‌ها مناسب است.

صورت مربعی: صورت‌های مربعی‌شکل، خط فک تقریبا مستقیم و قوی دارند. عرض پیشانی آن‌ها تناسب خوبی با عرض گونه تا گونه‌ی آن‌ها دارد و می‌توان گفت طول و عرض چهره‌ی ‌آن‌ها برابر است.

 • عینک دودی مناسب صورت مربعی: عینک‌هایی با فریم خلبانی، ویفرر، کلاب‌مستر، گرد، بیضی، گربه‌ای و پروانه‌ای شکل برای چهره‌هایی با فرم مربعی، مناسب است.

 

صورت لوزی: صورت‌های الماسی (لوزی) طول چشم و خط فک باریکی دارند و البته گونه‌هایی به‌نسبت عریض که ممکن است برجسته هم به نظر آید.

 • عینک دودی مناسب صورت لوزی: فریم‌های خلبانی، گرد، گربه‌ای و بیضی‌شکل برای صورت‌هایی با فرم لوزی یا الماسی مناسب‌تر است.

 

صورت گرد: عرض و ارتفاع صورت برابر است. افراد دارای این فرم صورت اکثرا دارای پیشانی کوتاه و خط فک منحنی و بدون زاویه هستند.

 • عینک دودی مناسب صورت گرد: عینک‌های خلبانی، پروانه‌ای، مربع و مستطیل شکل برای این فرم صورت‌ها مناسب است.

صورت قلبی: صورت‌های قلبی یا مثلثی با راس به سمت پایین، با پیشانی عریض و چانه‌ای زاویه‌دار شناخته می‌شوند.

 • عینک دودی مناسب صورت قلبی: فریم‌های خلبانی، چندضلعی، گرد، مربع، پروانه‌ای، ویفرر و حتی تا حدودی مستطیل شکل برای صورت‌های قلبی مناسبند.

 

صورت مثلثی: وقتی صورت شبیه مثلث رو به بالاست یعنی پیشانی باریک دارد و فاصله‌ی بین گونه تا گونه با چانه نسبتا زیاد است.

 • عینک دودی مناسب صورت مثلثی: فریم گربه‌ای، خلبانی، کلاب‌مستر، بیضی، چندضلعی یا مستطیل برای این فرم صورت مناسب است.

صورت بیضی: ارتفاع صورت از عرض آن بیشتر است. یعنی فاصله‌ی پیشانی تا چانه‌ی آن‌ها بیشتر از فاصله‌ی گونه تا گونه است. در این فرم از صورت عرض پیشانی تا حدودی بیشتر از عرض چانه است.

 • عینک دودی مناسب صورت بیضی: عینک‌های کلاب‌مستر، ویفرر، خلبانی، چندضلعی، پروانه‌ای، مستطیل و مربع شکل برای صورت‌های بیضی مناسب است.

تمامی این مدل‌های عینک دودی در فروشگاه اینترنتی لوناتو (yun.ir/mw336) موجو هستند. لوناتو اولین فروشگاه آنلاین عینک و لنز در ایران است و تمامی محصولاتش اصل و دارای گواهی اصالت کالا هستند.

مزیت خرید از لوناتو این است که می‌توانید عینک‌های گران‌قیمت را به صورت قسطی بخرید. از زمان ثبت سفارش تا تحویل گرفتن کالا زیاد منتظر نمی‌مانید زیرا «لوناتو» خرید مشتریان در تهران را با پیک ارسال می‌کند. سفارش‌های شهرهای دیگر هم با پست پیشتاز ظرف ۷۲ ساعت کاری به دستشان می‌رسد. قیمت محصولات این فروشگاه معتبر هم بسیار مناسب و منصفانه است.

 

سفارش آنلاین عینک دودی بر اساس اندازه عینک

 خرید اینترنتی عینک دودی اصل | خرید آنلاین عینک آفتابی اصل

اندازه عینک دودی به فرم صورت و اندازه سر فرد بستگی دارد. برای سفارش آنلاین عینک آفتابی بهتر است به گزینه‌های زیر توجه داشته باشید:

 • عرض قاب عینک دودی: توجه داشته باشید که اگر بیش از یک انگشت بین دسته عینک و شقیقه شما فاصله بیفتد، یعنی قاب عینک بیش از حد پهن است. از آن طرف، اگر دسته عینک و شقیقه با هم تماس داشته باشند، قاب بیش از حد کوتاه و تنگ است.
 • طول دسته عینک : دسته عینک دودی باید تا پشت گوش شما امتداد داشته باشد و تنها بخشی از کنار سر در قسمت روبروی گوش را لمس کند. همچنین دسته نباید خیلی زود حالت خمیده پشت گوش را به خود بگیرد زیرا در این صورت باعث می‌شود که عینک روی بینی شما به سمت پایین سر بخورد. در این صورت نه تنها عینک به دلیل نامتناسب بودن با صورت شما غیرطبیعی به نظر خواهد رسید بلکه هنگام پوشیدن آن نیز احساس راحتی نخواهید کرد.
 • عرض پل عینک دودی: پلی که بیش از حد شل و آزاد باشد باعث می‌شود که عینک روی بینی شما لیز بخورد. پلی که بیش از حد سفت و محکم روی بینی قرار گیرد و از طرفین یا بالا به بینی فشار بیاورد، آزار دهنده است و با قرار گرفتن در مکانی بسیار بالاتر از مکان مناسب، بینایی شما را محدود خواهد کرد.

 

سفارش آنلاین عینک دودی بر اساس سبک زندگی

جنس فریم عینک یکی از مهم‌ترین مسایلی است که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. هر کدام از عینک‌های آفتابی یا طبی برای مصارف گوناگونی کاربرد دارند. بنابراین لازم است کارایی جنس‌های مختلف عینک را بشناسید تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید.

 • فلز: انعطاف‌پذیر و ضد زنگ‌زدن است و به راحتی تنطیم می‌شود.
 • پلی‌کربنات: پلی‌کربنات که نوعی پلاستیک است در برابر بسیاری از ضربه‌ها مقاوم است و ایمنی بالایی هم دارد.
 • استات (کائوچو): استات نوعی پلاستیک قوی، سبک و انعطاف‌پذیر است.
 • پلاستیک: ارزان قیمت است.
 • تیتانیوم: بادوام و مستحکم است و در برابر هر نوع ضربه و خراشی مقاومت کامل دارد.

 

سفارش آنلاین عینک دودی بر اساس «اصل» بودن

 خرید اینترنتی عینک دودی اصل | خرید آنلاین عینک آفتابی اصل

هنگام سفارش آنلاین عینک دودی باید تفاوت عینک آفتابی اصل و فیک را بدانید.

برای تشخیص اصل یا فیک بودن عینک دودی کافیست به اطلاعات جعبه، لوگو و کارت ضمانت آن توجه کنید. به طور مثال، در قسمت داخلی دسته‌ی سمت چپ عینک‌های اصل، نام، شماره و جزئیات اندازه عینک درج می‌شود. در قسمت داخلی دسته سمت راست هم نام برند و اینکه ساخت چه کشوری است، وجود دارد.

شما همچنین باید به کوچک‌ترین اشتباه تایپی، نقطه‌گذاری یا فاصله‌گذاری حروف هم توجه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید عینک آفتابی اصل از برندهای مشهور دنیا سراغ فروشگاه آنلاین لوناتو بروید. در این فروشگاه انواع مختلفی از عینک‌های کائوچویی، فلزی، آفتابی طبی و ورزشی در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع را می‌توانید پیدا و خریداری کنید. در لوناتو از ۷ تا ۳۰ روز پس از تاریخ ثبت سفارش امکان تعویض و بازگشت محصول وجود دارد. یعنی اگر پس از خرید عینک آفتابی بنابه‌هر دلیلی احساس کردید که دوست دارید عینک را عوض کنید یا حتی پس دهید، فقط کافیست با پشتیبانی لوناتو تماس بگیرید.

فروشگاه آنلاین عینک و لنز لوناتو، به منظور جلب رضایت مشتری‌ها محصولات خود را به صورت اقساطی هم عرضه می‌کند. از آنجا که قیمت عینک آفتابی اورجینال بالاست، شما می‌توانید مدل دلخواهتان را با تخفیف و به صورت قسطی خریداری کنید.

منبع : https://lunato.net/blogبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها