بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

بهترین رمان های عاشقانه که نباید خواندن آنها را از دست بدهید

بهترین رمان های عاشقانه و دانلود رمان فارسی با محتوای مثبت می تواند باعث بروز تغییرات مثبت در شخصیت اشخاص شود. رمان عاشقانه همانند دیگر ابزارهای فرهنگی یکی از مواردی است که می تواند فرهنگ یک کشور را دستخوش تغییرات قرار دهد.

افراد با خواندن رمان عاشقانه و تصویرسازی کاراکترهای داستان زمانی که می بازند یا برنده می شوند، زمانی که در برابر مشکلات کم می آورند یا مقاومت می کنند و یا نحوه برخورد آن ها با اتفاقات غیرمنتظره، در حال تغییر در تفکرات و اندیشه های خود هستند. پس دوری از تغییر تفکراتمان در حین خواندن رمان امریست است اجتناب ناپذیر که افراد مجبور به کنار آمدن با این موضوع هستند.

انواع رمان در سبک های مختلف، طرفداران خاص خود را دارد و اصولی دارد که نویسنده باید در طول داستان آنها را رعایت کند تا مورد توجه خواننده قرار بگید. برای مثال در رمان های عاشقانه، روابط احساسی شکل گرفته بین دو نفر اولویت دارد.

خوانندگان با دانلود رمان فارسی انتظار دارند که نویسنده رمان عاشقانه بتواند به زیبایی هر چه تمام روابطی را نقل کند که از یک عشق حقیقی سر چشمه می گیرد و دیگر این که این توانایی را داشته باشد که بتواند خواننده را متوجه ویژگی های عشق واقعی کند.

بهترین رمان های عاشقانه که نباید خواندن آنها را از دست بدهید

از این رو بهترین رمان های عاشقانه می توانند حتی بر روابط عاشقانه خواننده نیز تاثیر گذار باشد و تصورات او را از داشتن یک رابطه احساسی تغییر دهد. در ادامه رمان هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که شما را وارد دنیایی خواهد کرد که سرشار از عشق و احساسات ناب و حقیقی است.

 

بهترین رمان های عاشقانه ای که طرفداران زیادی دارند

از سری بهترین رمان های عاشقانه که پیشنهاد می شود حتما برای یک بار هم که شده در عمر خود آن ها را بخوانید و معمولا امکان دانلود آنها به عنوان زیرمجموعه رمان فارسی وجود دارد، می توان به سه رمان شرح داده شده در زیر اشاره کرد.

این رمان ها از نظر خوانندگان بیشترین رضایت را کسب کرده است و همچنین آثاری از بهترین و شناخته شده ترین نویسندگان کشورمان است که در زمینه کاری خود بی نظیر هستند.

 

رمان کلیدر اثر محمود دولت آبادی

کلیدر را می توان به عنوان یکی از بهترین رمان های عاشقانه ایرانی نام برد که با وجودیکه در 10 جلد نوشته شده اما سیر داستان به گونه ای پیش می رود که در هیچ کجای آن نمی توانید لحظه ای از سرنوشتی که قرار است برای شخصیت های اصلی رقم بخورد، صرفنظر کنید.

شخصیت اصلی رمان عاشقانه کلیدر، دختر جوان کردی به نام مارال است که به عشق گل محمد دچار می شود. مارال نامزدی دارد که در حبس است و گل محمد همسری دارد که بچه دار نمی شود.

کشمکش های بین مارال و گل محمد و از طرفی سرنوشتی که برای گل محمد به عنوان مبارزی که با علیه حکومت ظالم جنگی را شروع کرده این رمان عاشقانه به یکی از رمان های فارسی پرطرفدار تبدیل کرده است.

با توجه به اینکه حجم فیزیکی این 10 جلد کتاب بسیار زیاد است و ممکن است هزینه بالایی هم داشته باشد پیشنهاد می کنیم این کتاب را در صف دانلود رمان فارسی خود از وب سایت های معتبر قرار دهید.

 

رمان گوردخمه مریم موسیوند

رمان گوردخمه یکی از بهترین رمان های عاشقانه ایرانی از مریم موسیوند است که در دسته دانلود رمان فارسی در اکثر وب سایت ها موجود است.

داستان این رمان در مورد مردی با نام سعید است که در یک گاراژ به شغل رانندگی مشغول است. در یک شب زمانی که همه منتظر سعید هستند او به خانه نمیاید و این سرآغاز شروع اتفاقاتی در طول داستان می شود که شخصیت ها در آن باید بین ماندن یا رفتن، عاشق ماندن یا دل کندن و اینکه آیا باید به حرف دل خود گوش دهند یا خیر، تصمیماتی را بگیرند. روال داستان این گونه ادامه می یابد تا این که کم کم گره های نامبهم باز می شوند و ...

 

رمان فرصتی دیگر اکرم حسین زاده

دانلود رمان فارسی فرصتی دیگر اثر اکرم حسین زاده نیز که در ژانر عاشقانه نوشته شده به عنوان یکی از بهترین رمان های عاشقانه فارسی تا کنون همانند روزهای اول، طرفداران پر و پا قرص خود را دارد و از آن دسته رمان هایی است که احساس می کنید نیاز است دوباره و چند باره آن را مطالعه کنید.

ندا که دانشجویی مهربان است در این داستان نقش اصلی را دارد که با مادر خود زندگی آرامی را سپری می کند تا این که زلزله ای رخ می دهد که باعث بروز اتفاقاتی در زندگی ندا می شود و اولین اتفاق آشنایی او با پسری به نام مهدی است که هم دانشگاهی ندا است و این که او مدیر یک شرکت موفق نیز می باشد. مهدی زمانی که خبر زلزله را می شنود به مناطق زلزله زده می رود و در آنجا ...

 

رمان دلفریبانه دریا اکبری

رمان عاشقانه دیگر که قصد معرفی آن را به عنوان بهترین رمان های عاشقانه به شما عزیزان داریم رمان دلفریبانه کاری از دریا اکبری است که خواندن آن می تواند حال کنونی شما را دگرگون سازد.

قلم دلنشین نویسنده برای وصف داستان چنان بر جان خواننده می نشیند که مایل به اتمام داستان نیست. دلربا دختر شیطون این داستان است که در ورزش بوکس فعالیت دارد.

 

بهترین رمان های عاشقانه که نباید خواندن آنها را از دست بدهید

تنها مشغله دلربا بوکس و فعالیت ورزشی است تا اینکه فرشید بر سر راه او قرار می گیرد که منجر به ازدواج هر دو می شود اما فرشید بعد از مدتی برای پرداخت بدهی های خود مجبور می شود به لندن سفر کند که این سفر 4 سال به طول می انجام و این می شود که دلربا با کمک پسر عمه خود با نام سامان تصمیم می گیرد به لندن سفر کند و ...

 

بهترین وب سایت ها برای دانلود رمان فارسی

شما اگر قصد دانلود بهترین رمان های عاشقانه را دارید و نمی دانید برای دانلود رمان فارسی به کدام وب سایت مراجعه کنید کافی است ادامه مطلب زیر را بخوانید تا شما را در داشتن انتخاب مناسبی راهنمایی کنیم.

یک وب سایت مناسب باید بتواند بستر فرهنگی و هنری را فراهم کند که افراد با سلایق مختلف بتوانند با خیالی آسوده از طریق آن رمان دلخواه خود را تهیه کنند.

 همچنین اگر این وب سایت ایرانی باشد باید محتواهایی متناسب با فرهنگ ایرانی را قرار دهد که با عرف کشور همخوانی داشته باشد.

بدین منظور ما وب سایت ایرانی رمان بوک را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید یک رمان فارسی با کیفیت و معتبر را برای خود دانلود کنید.

در این وب سایت تمامی موارد قبل از بارگزاری باید مرحله بازبینی را بگذرانند تا از محتوای آن ها اطمینان خاطر حاصل شود.

همچنین در بین انبوه وب سایت های خارجی دانلود رمان می توانیم به شما معروف ترین آن ها یعنی MANYBOOK.NET، FREE.EBOOK.COM و ... را معرفی کنیم.

چیزی که در بین این وب سایت ها مشترک است این است که شما رمانی را با محتوای غیرمجاز مشاهده کنید به راحتی می توانید آن را گزارش دهید تا مدیران هر چه سریع آن را از لیست دانلود رمان فارسی یا انگلیسی موجود حذف کنند.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز