بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

شاید برای بسیاری این سؤال ایجاد شود که هدایای تبلیغاتی در آینده یک کسب‌وکار چه تأثیر خواهند گذاشت؟ آیا محصولات تبلیغاتی از دیگر روش‌های تبلیغات پر بازدهی هستند که هزینه‌ای را برای این اقلام در نظر گرفت؟ همراه این مطلب باشید تا به این موضوع بپردازیم.

تأثیر هدایای تبلیغاتی در آینده یک کسب‌وکار

اهدای هدایای تبلیغاتی لوکس یکی از روش‌های معمول در بازاریابی برندها است. در حقیقت شما با هدیه دادن یک کالای تبلیغاتی، محصول یا خدمات خود را به افراد معرفی کرده‌اید و از مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل می‌کنید. شاید این کار اولین قدم در کسب محبوبیت نام کسب‌وکارتان باشد.

همه افراد از هدیه گرفتن یک کالای کاربردی لذت می‌برند و خوشحالی سبب ضبط شدند یک خاطره مثبت و خوب از شما در ذهن آنان می‌شود تا همیشه شما را به خاطر داشته باشند و در مواقع نیاز به سمت برند شما بیایند. به طور مثال شما با هدیه دادن یک پاوربانک تبلیغاتی به افراد، همیشه همراه آن‌ها هستید و آن‌ها هر زمانی که بخواهند وسایلشان را شارژ کنند، نام برند شما را می‌بینند.

هر روش تبلیغاتی در جای خود مناسب و کاربردی است. اما این نکته را توجه داشته باشید که شما با هدایای تبلیغاتی به خصوصی‌ترین لحظات افراد وارد می‌شوید و در هر زمانی کنار آن‌ها هستید.
یک آگهی تبلیغاتی تا زمانی که تلویزیون روشن باشد قابل رؤیت است. یک پست زیبا در فضای مجازی، تنها تا زمانی که افراد وارد حساب کاربری خود شوند، تأثیرگذار است. اما محصولات تبلیغاتی نیاز به هیچ پیش شرطی ندارد. یک لیوان تبلیغاتی، هنگام خوردن یک نوشیدنی در صبح یا شب، در محل کار، در مسافرت و یا در هر مکان دیگری کنار افراد است و آن‌ها هر روز با نام برند شما زندگی می‌کنند.

اقلام تبلیغاتی می‌توانند شامل هر چیزی باشند که تنها آرم برند شما بر روی آن حک شده باشد. از ساده‌ترین کالاها همچون خودکار تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی گرفته تا ست مدیریتی تبلیغاتی، کتب نفیس، پاوربانک و غیره.

 

اهمیت هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

در ادامه به اهمیت هدایای تبلیغاتی در بازاریابی یک برند می‌پردازیم تا این مسئله برای شما روشن شود که اقلام تبلیغاتی تا چه اندازه برای آینده کسب‌وکارتان مهم است.

  • پرداخت هزینه کم اما ماندگار بالا

تبلیغات دیجیتالی در عرض چند ثانیه محو شده و ایمیل‌ها به راحتی پاک می‌شوند. اما کالاهایی که به صورت فیزیکی با آرم و لوگو هستند، برای مدت‌های طولانی در نزد افراد باقی می‌مانند. به طور مثال افراد محصولاتی مانند خودکار تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی و غیره را برای مدت بیشتری نگه می‌دارند و از آن‌ها استفاده زیادی می‌کنند.

شما با پرداخت یک‌بار هزینه، مدت‌زمان زیادی تبلیغ شده و ماندگار می‌شوید. فکرش را بکنید، فردی که یک لباس تبلیغاتی از شما هدیه گرفته را هر روز می‌پوشد و به پیاده‌روی می‌رود. این فرد به صورت ناخواسته بیلبورد سیار برند شما می‌شود و برند شما را به افراد دیگر معرفی می‌کند.
هر بار که از کالای تبلیغاتی استفاده شود، این امکان را تقویت می‌کند که افراد بیشتری از تجارت شما آگاهی کسب کنند. در حقیقت شما فقط روی محصول اولیه سرمایه‌گذاری انجام داده‌اید، اما بازدهی آن روزها، هفته‌ها و حتی سال‌ها ادامه‌دار می‌شود.

تأثیر هدایای تبلیغاتی در آینده یک کسب‌وکار

  • ایجاد ارتباط فیزیکی با کسب‌وکار شما

امکان لمس فیزیکی یک بنر تبلیغاتی یا یک پست اینستاگرامی برای مشتریان وجود ندارد. اما محصولات تبلیغاتی باعث ایجاد ارتباط فیزیکی با کسب‌وکار شما می‌شود. افراد می‌توانند هدیه دریافت شده را لمس کنند و شما را بارها و بارها ببینند و به خاطر بسپارند.

  • هدایای تبلیغاتی سبب ایجاد ارتباط پایدار می‌شود

هدایای لوکس و خاصی که کسب‌وکارها بین خود ردوبدل می‌کنند، می‌تواند زمینه‌ساز یک رابطه پایدار شود. به طور مثال شرکت الف به مدیر شرکت به یک ست هدیه تبلیغاتی هدیه می‌دهد؛ دریافت کننده از بابت آنکه مورد توجه قرار گرفته است بسیار خوشحال شده و سعی می‌کند تا روابط آتی بین شرکت‌ها را بیافزاید.

تأثیر هدایای تبلیغاتی در آینده یک کسب‌وکار

  • هویت اجتماعی برند شما را تقویت می‌کند

هدایای تبلیغاتی صرفاً برای هدیه دادن به مشتریان یا شرکای تجاری نیست. شما می‌توانید با اهدای یک کالای تبلیغاتی به کارمندان مجموعه خود هویت اجتماعی برندتان را تقویت ‌کنید. این کار پرسنل شما هیجان زده کرده و شور و اشتیاق آن‌ها را برای انجام وظایفشان بالا می‌برد.

 

از کجا می‌توان هدایا تبلیغاتی را سفارش داد؟

شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش، با ارائه انواع هدایای گوناگون در حال فعالیت است. مجموعه‌ها می‌توانند برای رویدادهای مختلفی همانند همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، سالگردها، رویدادهای کاری و مناسبت‌های متعدد سفارش خود را ثبت نمایند. برای ارتباط با این شرکت می‌توانید با شماره 02188403004 تماس بگیرید یا به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز