بنر
بنر
بنر
بنر

يکي از مواردي که امروزه در جشن هاي عروسي مورد استقبال قرار گرفته، نور افشاني و آتش بازي است و اکثر زوج ها به دنبال بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي خود هستند. شما چقدر به این ایده فوق العاده توجه دارید؟ آیا برای سالن عروسی خود چنین امکاناتی دارید تا مشتریانتان رضایت کامل را به دست آورند؟

حال پيش از آن که در مورد بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي صحبت کنيم، در ابتداي امر مي بايستي راجع به انواع لوازم آتش بازي و نور افشاني مانند آبشار ،دودرنگی و... صحبت کنيم.

بهترین ایده های نورافشانی و آتش بازی در جشن عروسی و ...

راهنماي خريد لوازم آتش بازي و نور افشاني

به طور کلي لوازم آتش بازي به دو دسته ي هوايي و زميني تقسيم بندي مي شوند که آتش بازي زميني خود به دو دسته گرم و سرد از يکديگر مجزا مي شوند. هر يک از اين آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، آن را انتخاب و مورد استفاده قرار مي دهيد.

پيش از اقدام به خريد لوازم آتش بازي و نور افشاني از خود بپرسيد که:

  1. سالن عروسی شما و کجاست و در واقع می خواهید مراسم مشتری خود را در کجا برگزار کنید؟
  2. محل مورد نظر مشتری شما، سر پوشيده است يا سر باز؟
  3. براي چه نوع مراسمي اقدام به خريد لوازم آتش بازي و نور افشاني کرده ايد؟ مراسم مشتری شما عروسی است یا تولد یا...

سپس با پاسخ به اين سوالات، بسته به نياز خود اقدام به خريد دود رنگي، آبشاري و انواع آن و ديگر لوازم آتش بازي، نماييد.

 

کاربرد وسايل آتش بازي هوايي

دسته اي از لوازم آتش بازي که در هنگام استفاده از آن ها، اين لوازم به سمت آسمان هدايت شده و در ارتفاع مشخص و از پيش تعيين شده اي منفجر شده و ترکيبي از آتش و نور را از خود ساطع مي کنند. به همين دليل وسايل آتش بازي هوايي به فضايي بزرگ و مناسب نياز دارند. پس مي توان گفت که يکي از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي، مراسمات ملي، مراسمات مذهبي و....، استفاده از وسايل آتش بازي هوايي است.

از وسايل آتش بازي هوايي کپمي توان به دود رنگي، لانچر، کهکشان، منور، موشک، چلچله و... اشاره کرد که هر کدام در جايگاه خود زيبايي و اشکال متنوعي از نور افشاني را به ارمغان مي آورند.

بهترین ایده های نورافشانی و آتش بازی در جشن عروسی و ...

وسايل آتش بازي هوايي

در ادامه قصد بر اين داريم تا به معرفي دقيق وسايل آتش بازي هوايي که از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي نيز محسوب مي شوند، بپردازيم.

 

منور

از انواع وسايل آتش بازي بي صدا مي توان به منور ها اشاره کرد. منور داراي دو نوع 15 تير و 20 تير هستند که در ايران به فروش مي رسند. منور ها، لوازم آتش بازي اي هستند که توسط يه ميله ي بلندي که بر دست مي گيريد، با هر شليک به سمت آسمان که حدودا 25 شليک است، در آسمان نور هاي رنگي و البته زيبا را خلق مي کنند.

براي استفاده از منور ها مي بايستي آن ها را به سمت آسمان گرفته و سپس فيتيله را روشن کنيد.

 

کهکشان

يکي از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي، استفاده از کهکشان است. کهکشان ها نوعي از لوازم آتش بازي هستند که با مقداري صدا، در آسمان نور زيبايي را شکل مي دهند و بسته به طرح و رنگي که شما پيش از خريد انتخاب مي کنيد، به شکل هاي زيبا و خيره کننده اي در آسمان نمايان مي گردند.

کهکشان ها نيز خود به چندين نوع تقسيم بندي مي شوند که تفاوت آن ها تنها در تعداد شوت و رنگ هاي نور ساطع شده از آن ها است. جالب است بدانيد که به هر پرتابي که توسط کهکشان به آسمان مي شود، يک شوت مي گويند. براي مثال کهکشان 9 شوت، 9 پرتاب دارد و 9 گل زيبا در آسمان نقش مي بندد.

 

لانچر

نوع ديگري از لوازم آتش بازي هوايي که از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي و... محسوب مي شود، لانچر است. لانچر از يک استوانه و تعدادي توپ که در آن قرار گرفته شده، تشکيل شده است. توپ ها را در درون استوانه قرار مي دهيد و پس از روشن کردن، توپ ها به سمت آسمان شليک مي شوند.

از آنجايي که لانچر جزو لوازم آتش بازي هوايي پر خطر است، مي بايستي به موارد زير توجه و عمل نماييد:

  1. استوانه لانچر را حتما بر روي يک سطح صاف قرار دهيد.
  2. براي تثبيت استوانه از آجر يا وسايل مشابه غير مشتعل استفاده کنيد.
  3. براي حفظ فاصله و رعايت نکات ايمني، بهتر است از فندک تفنگي براي روشن کردن لانچر استفاده کنيد تا فاصله ايمن و مطمئن از دست تان رعايت گردد.
  4. در مواردي براي حفظ ايمني بيشتر مي توانيد از دستکش نيز استفاده کنيد.
  5. پس از گذشت زماني حدودا يک دقيقه اي از انفجار لانچر، آن را در سطل زباله بي اندازيد.
  6. پيش از هر استفاده اي مطمئن شويد که لانچري در درون استوانه وجود  ندارد.

 

چلچله

چلچله هم همانند ديگر مواردي که نام برديم، جزو لوازم آتش بازي است. چلچله که نسبت به کهکشان صداي کم تري دارد، پس از شليک همراه باصداي سوت، يک  خط نوري زيبا در آسمان از خود به جاي مي گذارد. جالب است بدانيد که انفجاري که چلچله در آسمان ايجاد مي کند، کوچک تر و کم تر از کهکشان است.

 

دود رنگي

يکي از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي خريد دود رنگي است. دود رنگي با جلوه هاي بسيار خاصي که در رنگ هاي بنفش، نارنجي، زرد، سبز، آبي و... از خود ساطع مي کند، گزينه بسيار مناسبي براي عکاسي و فيلم برداري هاي خاص است. دود رنگي قابليت استفاده به صورت دستي را نيز دارد. زمان سوزش اين وسيله نور افشاني، 20 تا 25 ثانيه است. نکته قابل تامل در مورد دود هاي رنگي اين است که رنگ هاي استفاده شده در آن، رنگ هاي خوراکي بوده و کاملا بي خطر هستند. برای خرید دود رنگی میتونید به سایت تولده مراجعه کنید.

 

وسايل آتش بازي زميني

همانطور که پيش تر به آن اشاره کرديم، دسته ديگري از لوازم آتش بازي، وسايل آتش بازي زميني هستند که خود به دو دسته ي سرد و گرم تقسيم بندي مي شوند. از وسايل آتش بازي زميني مي توان به آبشار هاي گرم و سرد، فلاشر، فرفره و همچنين چرخونک اشاره کرد.

بهترین ایده های نورافشانی و آتش بازی در جشن عروسی و ...

کاربرد لوازم آتش بازي گرم

لوازم آتش بازي گرم با فيتيله و گوگرد روشن شده، سپس شروع به سوختن و توليد نور مي کنند. در هنگام استفاده از لوازم آتش بازي گرم، مي بايستي در هنگام سوختن و نور افشاني بسيار احتياط کرده و فاصله خود را از اين دسته از لوازم آتش بازي حفظ کنيد؛ چرا که گرماي بالاي آن ها موجب سوختن اجسام نزديک به آن ها مي شود.

پس در نهايت بايد گفت اين دسته از لوازم آتش بازي که اتفاقا از بهترين ايده هاي نور افشاني و آتش بازي در جشن عروسي و ديگر اعياد و مناسبت ها شمرده مي شوند، در فضاي باز قابل استفاده و اجرا هستند.

از وسايل آتش بازي گرم مي توان به آبشارهاي گرم اشاره کرد که ويژگي هايي چون حجم نور افشاني، ارتفاع و زمان سوزش دارند.

برخي ديگر از لوازم آتش بازي گرم، جلوه هاي بصري گوناگون و مجذوب کننده اي دارند که مي توانند زيبايي شگرفي به مراسم ها و جشن هاي شما بدهند.

 

وسايل آتش بازي سرد

وسايل آتش بازي سرد با توجه به ترکيباتي که دارند، گرماي کم تري در هنگام سوخت از خود ساطع مي کنند و جرقه هاي آتش زايي چون وسايل ۀتش بازي گرم از خود ساطع نمي کنند. اين دسته از لوازم آتش بازي به اجسام اطراف خود آسيبي وارد نمي کنند و با استفاده از يک دستگاه ريموت و يک باطري قلمي، به صورت کاملا امن و قابل کنترل، هنر نمايي مي کنند.

وسايل آتش بازي سرد را  به دليل نداشتن آلودگي، دود و همچنين به علت بي خطر بودن آن ها، مي توان در فضا هاي سر پوشيده و بسته نيز استفاده کرد.

آتش بازي سرد نسل جديدي از آتش بازي است؛ به گونه اي که بدون انفجار و سر و صدا، بدون بو و بدون دود است. به همين علت امروزه از اين دسته از لوازم آتش بازي بيشتر استفاده مي شود.

برای دیدن ویدئو سوختن لوازم آتش بازی که در بالا گفته شد میتوانید با بر روی نوشته کلیک کنید.

 

در پایان

پس از دریافت بهترین ایده های لوازم آتش بازی، وقت آن است که به فکر یک فروشنده عمده باشید تا بتوانید برای تمامی مشتریان خود، لوازم مورد نیازشان را تامین کنید. فروشگاه آنلاین تولده ( https://tavalode.com ) دقیقا همان عمده فروش معتبر است که به شما کمک می کند بهترین محصولات را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری کرده و به آدرس مورد نظر خود دریافت نمایید.

برای آشنایی بیشتر با انواع لوازم آتش بازی و مشخصات فنی هر کدام از آنها کلیک کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:با ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی