بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

دستگاه وکیوم در حال درمان های خط اول برای درمان اختلال نعوظ و حفظ (توان بخشی) عملکرد نعوظ پس از درمان سرطان پروستات هستند. در حال حاضر ، اثر محدودی در استفاده از مهارکننده های فسفودی استراز نوع 5 در بیماران مسن یا بیماران با دیابت متوسط ​​تا شدید ، فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر وجود دارد. شایان ذکر است که برای شروع استفاده از این وسیله حتما باید پس از عمل با دکتر جراح صحبت شود .

 

اکتشافات و پیشرفتهای جدید پزشکی در پزشکی بسیار سریع است. نقش فناوری در درمان اختلال نعوظ  گسترش یافته و گزینه های بیشتری در سال های آینده در دسترس خواهد بود. این فن آوری های نعوظ شامل وسایل پشتیبانی کننده آلت تناسلی خارجی ، ویبراتورهای آلت تناسلی ، موج شوک برون استخوانی با شدت کم ، مهندسی بافت ، فناوری نانو و فناوری اندوواسکولار است. حتی برای روش های درمان بالغ برای اختلال نعوظ  ، مانند دستگاه وکیوم  و کاشت آلت تناسلی ، اطلاعات علمی جدید و فناوری جدیدی برای بهبود استفاده و تحریک ایده های جدید در دسترس است. ما پیش بینی می کنیم که فن آوری های نعوظ ممکن است انقلابی در درمان اختلال نعوظ  ایجاد کنند و در آینده بسیار نزدیک اختلال نعوظ  ممکن است به یک بیماری قابل درمان تبدیل شود.

آیا پس از عمل پروستات استفاده از دستگاه وکیوم مفید است ؟

اختلال نعوظ  امروزه بیش از 150 میلیون مرد در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد . شناخت اختلال نعوظ  در ادبیات به سال 2000 قبل از میلاد برمی گردد ، در حالی که گزینه های درمانی فقط اولین بار در اوایل دهه 1960 معرفی شدند  . درمان فعلی اختلال نعوظ  از چهار گزینه اصلی تشکیل شده است که شامل درمان خوراکی ، دستگاه وکیوم ، تزریق آلت تناسلی یا شیاف های داخل ادرار و پروتز آلت تناسلی است. این روش های درمانی امروزه اصلی ترین پایه برای درمان اختلال نعوظ  است.

 

با این حال ، ما اکنون به دورانی نزدیک می شویم که فناوری جدید در پزشکی به سرعت در حال رشد است و به سرعت قابل استفاده می شود. نقش فناوری در درمان اختلال نعوظ  در حال گسترش است و گزینه های بیشتری ممکن است در دسترس باشد. این مقاله مروری ، بینش و مروری بر پیشرفتهای اخیر فن آوری ، تجهیزات پزشکی جدید و تحقیقات در زمینه درمان اختلال نعوظ  و کاربرد دستگاه وکیوم دارد.

 

دستگاه های پشتیبانی آلت تناسلی خارجی

اخیراً ، یک دستگاه مکانیکی جدید به نام 'Erektor' معرفی شد. دستگاه از خارج استفاده می شود و نیازی به مداخله جراحی نیست. برای تأمین طول و سفتی شافت آلت تناسلی به بازار عرضه می شود و در هنگام رابطه جنسی پوشیده می شود. این دستگاه توسط شرکت Global Life Technologies تولید و توسعه یافته . این دو حلقه است که به یک میله صلب متقاطع متصل شده است. شافت آلت تناسلی در محدوده حلقه ها قرار می گیرد و میله های سفت و سخت در امتداد جنبه شکمی آلت تناسلی قرار می گیرند. شافت آلت تناسلی هنگام فرسودن دستگاه وکیوم کشیده می شود و ممکن است رابطه برقرار شود.

هر دستگاه به طور جداگانه با طول فالوس بیمار سفارشی می شود. با این حال ، هیچ تحقیق و آزمایش مستندی برای ارائه کارایی دستگاه انجام نشده است. با این وجود ، طراحی منحصر به فرد و از نظر فنی نوآورانه ، شایسته است به عنوان گزینه ای برای بیمارانی که به دنبال درمان غیر دارویی / غیرتهاجمی هستند ، ذکر شود.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:با ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی