بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

دستگاه وکیوم در حال درمان های خط اول برای درمان اختلال نعوظ و حفظ (توان بخشی) عملکرد نعوظ پس از درمان سرطان پروستات هستند. در حال حاضر ، اثر محدودی در استفاده از مهارکننده های فسفودی استراز نوع 5 در بیماران مسن یا بیماران با دیابت متوسط ​​تا شدید ، فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر وجود دارد. شایان ذکر است که برای شروع استفاده از این وسیله حتما باید پس از عمل با دکتر جراح صحبت شود .

 

اکتشافات و پیشرفتهای جدید پزشکی در پزشکی بسیار سریع است. نقش فناوری در درمان اختلال نعوظ  گسترش یافته و گزینه های بیشتری در سال های آینده در دسترس خواهد بود. این فن آوری های نعوظ شامل وسایل پشتیبانی کننده آلت تناسلی خارجی ، ویبراتورهای آلت تناسلی ، موج شوک برون استخوانی با شدت کم ، مهندسی بافت ، فناوری نانو و فناوری اندوواسکولار است. حتی برای روش های درمان بالغ برای اختلال نعوظ  ، مانند دستگاه وکیوم  و کاشت آلت تناسلی ، اطلاعات علمی جدید و فناوری جدیدی برای بهبود استفاده و تحریک ایده های جدید در دسترس است. ما پیش بینی می کنیم که فن آوری های نعوظ ممکن است انقلابی در درمان اختلال نعوظ  ایجاد کنند و در آینده بسیار نزدیک اختلال نعوظ  ممکن است به یک بیماری قابل درمان تبدیل شود.

استفاده وکیوم پس از عمل پروستات

اختلال نعوظ  امروزه بیش از 150 میلیون مرد در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد . شناخت اختلال نعوظ  در ادبیات به سال 2000 قبل از میلاد برمی گردد ، در حالی که گزینه های درمانی فقط اولین بار در اوایل دهه 1960 معرفی شدند  . درمان فعلی اختلال نعوظ  از چهار گزینه اصلی تشکیل شده است که شامل درمان خوراکی ، دستگاه وکیوم ، تزریق آلت تناسلی یا شیاف های داخل ادرار و پروتز آلت تناسلی است. این روش های درمانی امروزه اصلی ترین پایه برای درمان اختلال نعوظ  است.

 

با این حال ، ما اکنون به دورانی نزدیک می شویم که فناوری جدید در پزشکی به سرعت در حال رشد است و به سرعت قابل استفاده می شود. نقش فناوری در درمان اختلال نعوظ  در حال گسترش است و گزینه های بیشتری ممکن است در دسترس باشد. این مقاله مروری ، بینش و مروری بر پیشرفتهای اخیر فن آوری ، تجهیزات پزشکی جدید و تحقیقات در زمینه درمان اختلال نعوظ  و کاربرد دستگاه وکیوم دارد.

 

دستگاه های پشتیبانی آلت تناسلی خارجی

اخیراً ، یک دستگاه مکانیکی جدید به نام 'Erektor' معرفی شد. دستگاه از خارج استفاده می شود و نیازی به مداخله جراحی نیست. برای تأمین طول و سفتی شافت آلت تناسلی به بازار عرضه می شود و در هنگام رابطه جنسی پوشیده می شود. این دستگاه توسط شرکت Global Life Technologies تولید و توسعه یافته . این دو حلقه است که به یک میله صلب متقاطع متصل شده است. شافت آلت تناسلی در محدوده حلقه ها قرار می گیرد و میله های سفت و سخت در امتداد جنبه شکمی آلت تناسلی قرار می گیرند. شافت آلت تناسلی هنگام فرسودن دستگاه وکیوم کشیده می شود و ممکن است رابطه برقرار شود.

هر دستگاه به طور جداگانه با طول فالوس بیمار سفارشی می شود. با این حال ، هیچ تحقیق و آزمایش مستندی برای ارائه کارایی دستگاه انجام نشده است. با این وجود ، طراحی منحصر به فرد و از نظر فنی نوآورانه ، شایسته است به عنوان گزینه ای برای بیمارانی که به دنبال درمان غیر دارویی / غیرتهاجمی هستند ، ذکر شود.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها