بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

چطور در کمترین زمان تریین دیوار جشن تولد را انجام دهیم؟


همه ما عاشق جشن تولد گرفتن هستیم اما همه ما طراح نیستیم. خیلی از ما همیشه بودجه کافی نداریم تا از برنامه ریزی حرفه ای برای تزیین جشن تولد خود کمک بگیریم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم. شما با خواندن این مطلب ایده های بسیار عالی برای تزیین دیوار جشن تولد در سالن تولد یا منزل خواهید داشت. نه تنها این ایده ها فوق العاده هستند بلکه میتوان آنها را زیر 30 دقیقه هم انجام داد. با این حال، در صورتی که نیاز به برنامه ریزی های حرفه ای برای تولد خود دارید میتوانید با این افراد از طریق پر کردن فرم مربوطه تماس بگیرید.

تزئین پس زمینه، یک مؤلفه ضروری برای موقعی است که جشن تولد را برگزار می کنید. با این حال، در صورتی که به هیچ وجه این کار را قبلا انجام نداده باشد، شاید بحث و مشاجره زیادی درست کند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را از سرچ کردن ایده های سریع و راحت تزئین دیوار جشن تولد از منابعی که شاید شما را سردرگم کنند خلاص کنیم و به همین منظور لیستی جداگانه آماده کرده ایم. برخلاف انتظارات شما، تزیین دیوار جشن تولد بسیار ساده بوده و خیلی از این ایده ها زمان بسیار کمی هم میگیرند. در صورتی که قصد دارید جشن سورپرایزی بگیرید، حتما این لیست عالی تزیین دیوار جشن تولد را چک کنید.

 

تزئین دیوار جشن تولد با گل


هر مناسبت مبارک و مراسم شادی نیاز به تعدادی گل شاداب و تازه دارد، پس چرا از گل ها در پس زمینه استفاده نکنیم تا دیوارهای ما خیلی زیبا و عالی به نظر برسند؟ برای انجام این ایده تزیین دیوار جشن تولد شما به چندین رشته گل تازه نیاز خواهید داشت که به راحتی در هر گل فروشی قابل دسترسی هستند. تمام کاری که باید انجام دهید آویزان کردن آنها از بالا و محکم کردن این بخش با چسب دو طرفه است. در صورتی که گل اضافه داشتید میتوانید دسته هایی از این گلها را در گوشه هایی خاص برای ایجاد جلوه های هنری استفاده کنید. این ایده یکی از ایده های تزیین دیوار جشن تولد است که بیشتر از 15 دقیقه وقت نخواهد گرفت.

 

تزیین دیوار جشن تولد پارچه ساده


یکی از راحت ترین تزئین دیوار که میتوان آن را در کمتر از 20 دقیقه تکمیل کرد. تمام کاری که باید برای این تزئین دکور انجام دهید این است که تعدادی پارچه بلند در رنگ های زیبا و شاد داشته باشید. میتوانید از رشته های باریک پارچه های براق هم استفاده کنید تا نمودی بسیار شیک پیدا کند. انتهای هر کدام از رشته های پارچه را گره زده و با چسب محکم به دیوار بزنید. در صورتی هم که میله پرده دارید میتوانید این پارچه ها را به آن نیز ببندید. وقتی محکم کردن همه این پارچه ها را تمام کنید یک پس زمینه خیلی باحال و بی نظیر را شاهد خواهید بود که ظاهر بسیار زیبا و خیره کننده ای در عکس ها خواهد داشت.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز