بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
 " عکس از تزیین جایگاه عروس 2022 " در ادامه مشاهده می فرمایید تصاویر چندین مکان جدید و شیک مخصوص عروس و داماد که می توانید از این طراحی ها، نهایت استفاده را ببرید. همراه ما باشید. توجه به هارمونی رنگ ها از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است.

 

" عکس از تزیین جایگاه عروس 2022 "

امیدواریم از مشاهده مدل های تزیین جایگاه عروس 2022 و ایده های متنوع برای انجام این تزیینات لذت برده باشید و زیباترین و بهترین جایگاه عروس را انتخاب کنید. معمولا رنگ های سفید، نقره ایی، طلایی و سایر رنگ های روشن و درخشان کاربرد زیادی در تزیین مکان نشستن عروس و داماد دارند. برای دیدن لیست طراحان جایگاه عروس و داماد شهر های ایران اینجا را کلیک کنید.

اول تصمیم بگیرید که می خواهید سفره عقدتان را به سبک سنتی بچینید و یا مدرن. برای طراحی سنتی بهتر است از پارچه های ترمه و یا قلم کار استفاده کنید. در چیدمان مدرن تورهای رنگی و یا پارچه های دانتل بکار می برند.اگر انتخاب شما برای سفره عقد، تور است پیشنهاد می کنیم از تورهای خشک و حجم دار استفاده کنید تا وقتی اجزای سفره را روی آن می چینید ظروف در آن فرو بروند در این حالت حجمی از تور اطراف ظروف را می گیرد.

توجه داشته باشید که زاویه ی قرار گرفتن آیینه را با جایی که صندلی های عروس و داماد قرار دارد، جوری تنظیم کنید که هر دو با نزدیک کردن سرهایشان به یکدیگر بتوانند تصویر خود را در آیینه ببینند. با در نظر گرفتن اندازه شمعدان هایتان و البته ترکیب رنگی که در سفره از آن استفاده کردید، شمع مناسبی برای سفره تان تهیه کنید.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها