بنر
بنر
بنر
بنر
لوستر سقفی در چهار دسته، لوستر ال ای دی , لوستر سقفی ال ای دی (LED) ، لوستر سقفی برگی و شاخه ای ، لوستر سقفی ریسه ای و لوستر سقفی کلاسیک تولید می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لوستر سقفی 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل لوستر سقفی 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل لوستر سقفی 2022 " این لوستر برای استفاده در مکان هایی با ارتفاع های مختلف کارایی دارد چرا که اکثر آنها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. همه محصولات این دسته دارای کریستال هایی با کیفیت و درجه یک هستند، همچنین کفی آنها از جنس استیل ضد زنگ با مقاومت بالا می باشد، همینطور بست ها، سیم های نگه دارنده و اتصالات به کار رفته در لوستر ها از جنس فلزهای ضد زنگ با مقاوت بالا می باشند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لوستر سقفی 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. اگر در یک خانه کلنگی هستید، نمی‌توانید یک لوستر سقفی کریستالی سنگین که پر از کربستال است و از طرفی سینی‌اش هم وزن بالایی دارد را انتخاب کنید. در این رابطه از یک مهندس معمار کمک بگیرید.

سقف بالای سرتان را در نظر بگیرید و پیش خودتان تصور کنید که اجزای لوستر سقفی مورد نظر، چطور درخشش نور را در منزل شما زیباتر می‌سازد. اگر از آن مبل‌های نیمه سلطنتی زیبا در خانه دارید که با لوسترهای شاخه‌ای چندان هماهنگ نمی‌شوند؛ می‌توانید از لوسترهای سقفی کلاسیک با کریستال ‌های گرد بخرید. انواع گرد لوستر سقفی کریستال مدرن، شامل چند  ردیف دایره متقاطع است که کریستال‌ها به صورت ایستاده روی سطح سینی آنها قرار گرفته‌اند. این سبک از لوستر سقفی برای خانه‌هایی مناسب است که مبلمان مدرن دارند و از المان‌های کلاسیک در منزل کمتر استفاده شده است. لوسترهای سقفی مدرن گرد، هرچه کریستال پر جزییات تری داشته باشند؛ گرانتراند.

مدل لوستر سقفی 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها