بنر
بنر
بنر
بنر
لوسترها از جمله وسایلی هستند که نقش مهمی در دکوراسیون منزل بر عهده دارند، لوسترها ایفاگران این نقش دارای تنوع زیادی در طرح و اندازه، جنس و …. می باشند. سبک و مدل لوستر یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لوستر جدید 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل لوستر جدید 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل لوستر جدید 2022 " لوسترهای مدررن، لوسترهای کلاسیک، لوسترهای حباب دار، لوسترهای سقفی، لوسترهای شاخه ای، لوسترهای چند طبقه نمونه هایی از این تنوع می باشند. قبل از بررسی ابعاد فنی لوستر، مشخص کنید که سبک چیدمان منزلتان، سنتی است یا از چیدمان مدرن برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل لذت می‌برید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لوستر جدید 2022فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فضایی کوچک به یک لوستر بزرگ نیاز ندارد. آویختن یک لوستر کوچک به سقف یک فضای بزرگ هم چندان جالب نیست. پس حواستان باشد که تناسب اندازه لوستر با محیط را در نظر داشته باشید. 
برای منازل با وسعت کم لوسترهای مینیمال و ساده پیشنهاد می گردد، در صورتی برای منازل با وسعت زیاد شما آزادی بیشتری دارید. لوسترها علاوه بر تنوع در اندازه، سبک و میزان نور در رنگ نیز دارای تنوع می باشند، لوسترها با توجه به رنگی که دارند، متناسب با رنگ دیزاین منزل و اتاق خود انتخاب نمایید. انتخاب تعداد لوسترها هم به اندازه فضا بستگی دارد. برای مثال، اتاقی بزرگ و سالنی وسیع به چند عدد لوستر نیاز پیدا می‌کند. 

مدل لوستر جدید 2022

altaltaltalt

alt

بنر

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها