بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در بین فرش های ایرانی قالی هایی که به رنگ قرمز بافته می شوند طرفداران زیادی داشته و در دکوراسیون بسیاری مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل فرش قرمز جدید جلب می نماییم. 
alt
جدیدترین مدل فرش قرمز

مدل فرش قرمز جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل فرش قرمز جدید " رنگ قرمز یک رنگ برجسته و از نوع شعاعی است. یعنی حتی برای خانه هایی که نور گیر نیستند هم می تواند گرمی ایجاد کند البته اگر به همراه قالی قرمز بتوانید طراحی متناسبی ایجاد کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش قرمز جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای مبلمان بهتر است از رنگ کرمی یا نخودی استفاده کنید و دکوراسیون با فرش قرمز را زیباتر خواهد کرد.  برای تکمیل شدن دکوراسیون با فرش قرمز رنگ سفید را برای وسایل آشپزخانه بکار ببرید تا هیجان و گرمی رنگ قرمز را تعدیل کند. البته استفاده از رنگ های طوسی تیره و یا روشن و یا ترکیبی از هر دو برای فضای پذیرایی محیطی جذاب و شیک برای شما درست می کند. 

عکس از دکوراسیون با فرش قرمز 1401

برای اینکه استفاده از این نوع دکوراسیون به زیبایی فضای مورد نظرتان بینجامد دانستن چند نکته ضروری است. اول اینکه عموما رنگ های قرمزی که در بافت فرش ها به کار می روند رنگ های گرم و هیجان دهنده هستند و این رنگ ها قادر خواهند بود گیرایی و جذابیت زیادی ایجاد کرده و این جذابیت را به سایر ملزومات دکوراسیون هم منتقل نمایند. برای رنگ مبلمان و سایر وسایل دیگر مانند پرده ها استفاده از رنگ های سفید، بژ، طوسی و کرم و قهوه ای و سبز بهتر است و همخوانی بیشتری با دکوراسیون با فرش قرمز دارد. البته برای هارمونی بیشتر می توانید به نکات بعدی توجه کنید.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست مراکز خرید فرش جهیزیه عروس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل فرش قرمز جدید 2022

alt
مدل فرش جدید رنگ قرمز
alt
جدیدترین مدل فرش قرمز
alt
مدل جدید فرش قرمز

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

فروشگاه فرش ماشینی زیراگ تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه فرش ماشینی اعظم (اصفهان)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

فرش توس مشهد

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه فرش پاتریس تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه فرش ماشینی ماهور مارکت تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه مهد فرش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه فرش عظیم زاده تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: