بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از مهمترین اجزای سرویس خواب ها تختخواب آن است که بر اساس نیاز و هدفی که افراد دارند اندازه و ارتفاع آن مشخص خواهد شد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای سرویس خواب جلب می نماییم. 

alt

سرویس خواب با طرح های شیک و زیبا مد سال

" سرویس خواب " اگر شما هنگام خوابیدن زیاد چرخ میزنید بهتر است که تخت خواب 110 سانتی متری را خریداری کنید. تخت خواب های دو نفره عرض 135 تا 150 سانتیمتر را دارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سرویس خواب فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. افرادی که قد بلند دارند بهتر است تختی با طول دو متر تهیه کنند. کسانی که قد کوتاه دارند تخت 190 سانتی متری هم پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود.

سرویس خواب 1401

یکی دیگر از لوازم جانبی که در کنار سرویس خواب ارائه می‌شود پاتختی است. پاتختی ها مثل میزهای توالت اندازه ها و ابعاد مختلفی دارند که از طرح‌های متنوعی برخوردار هستند و این تخت های یک نفره یک پاتختی و برای تخت های دو نفره دو پاتختی ارائه می‌شود. طول و عرض مناسبی که برای پاتختی ها قرار داده می شود 40 تا 50 سانتیمتر است. همچنین ارتفاعی که پاتختی ها باید داشته باشند متنوع است ولی باید به گونه ای باشد که شما وقتی روی تخت خوابیده اید بتوانید آن را ببینید، پس بهتر است ارتفاع آن 65 تا 70 سانتیمتر باشد. از جمله وسایلی که در کنار سرویس خواب ارائه می‌شود ولی خرید آن الزامی نیست آینه است. در بعضی از سرویس خواب ها آینه ها به صورت قدی طراحی شده‌اند و ارائه می شوند و در بعضی دیگر متفاوت است ولی همانطور که گفته شد برای ایمنی بیشتر لازم است که میز توالت به آیینه پیچ شود.

سرویس خواب 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 1.7 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها